Muži I.B třída - Miškovice - FC Háje JM "B" 3 : 3 (2:2)

Muži I.B třída  - Miškovice -  FC Háje JM "B"    3 : 3  (2:2)
Utkání se hrálo na typickém vesnickém travnatém hřišti se sklonem po šířce 2.5 až 3 m. Hřiště bylo měkší a hrbolaté. V brankách hlína. Bylo krásné slunečné počasí, ale na střídačce ve stínu zima. HR Bastl Milan, as1 Pinkas Josef a as2 Martin Pinha.

L. HOŠEK - 33´ za Aksamita - opět bolest v kotníku

ZAJAC - 42´ za Janouška - unaven/včera za "A", poté noční, ráno na futsalu a bez vyspání šel za "B"/

V.DVOŘÁK - trenér byl již připraven střídat v 90´, ale as1 sdělil, že není 13 v zápise, tak jsem mu ukázal kopii zápisu a on sdělil, že jí nemají domácí a další hvizd přišel s ukončením zápasu po 3´ nastavení

Žlutá karta:
R. ŠTÍPEK - 44´ za faul na půli

PRAVENEC - 52´ za faul před půlí

Vzhledem ke stálé marodce, vyloučení Klenky, který má 1 zápas stop museli z "A" Bednář, Janoušek, Krejčí, Musil, R. Štípek a náhradník Aksamit, aby nás bylo dost. Také musel přijít nedoléčený Zajac. Onemocněl Reichman, Pánek v práci. Ostatní jsou zranění. Hrát současně s "A", tak by nás bylo sotva 7 s trenérem. Ke konci zápasu již také sotva tahal nohy R. Štípek a i P. Štípek. Pětkrát byl faulován L.Hošek, ale sudí zapískal pouze j e d e n faul. Domácí stoper měl dostat za fauly ŽK, ale dostal až za 3 faul na kartu! Rozhodčí měl pro nás zapískat 3 penalty, ale žádnou nezapískal. Přiznal to i domácí hráč. Rozhodčí kupil dost chyb, neboť několik faulů z obou stran nezapískal.

Domácí měli většinou zkušené a urostlé fotbalisty. Zejména šli více s důrazem za míčem a do soubojů.

Z našich hráčů zpočátku Kremla málem zranil dva spoluhráče, ale po vynadání Vojtou Krejčím se vzchopil a zejména jeho osvobuzující hlavičky a odkopy z vápna byly dobré a jen škoda, že se hlavou netrefil blíže k tyči, neboť brankář bravurně míč chytil.

Fakta z utkání:

05´ na půli byl faulován Kremla, ale sudí nepískal, centr vlevo na hráče, který se ač Krejčím atakován trefil k pravé tyči

10´ Aksamitův nepovedený centr zleva skončil chycením brankáře zpod břevna

12´ střela levačkou z 20 m minula těsně naší levou tyč

13´ Bednář dostal centr na 10 m, ale míč si místo střely z první, zpracoval a střelu odblokoval nohou bek

15´ faul ve vápně na pronikajícího P.Štípka, ale sudí nic /rána do kopačky byla slyšet až na naší střídačku/

16´ trestný kop zleva zahrával Janoušek po zemi podél zdi na nabíhajícího P.Štípka, ale ten na míč nedosáhl

20´ naše obrana neodkopla do bezpečí míč, který se dostal na středu velkého vápna k volnému hráči, který nedal Čakimu šanci zasáhnout

24´ P. ŠTÍPEK dostal přesný centr za beky od Bednáře a střílí po zemi podél brankáře k levé tyči

27´ střela domácích do levé tyče a od ní šel míč za postranní čáru

30´ P. Štípek střílí, ale brankář vyráží a další jeho ránu vykopne bek z branky

36´ brankářem byl vlevo od branky tvrdě sražen Gazur, ale sudí opět nic

40´ opět Petr se řítí zleva na brankáře, ale zastavil jej čistý skluz beka

43´ MUSIL si naběhl na malé vápno na přesný centr zprava Kremly a hlavou střílí k levé tyči - nádhera

50´ P. ŠTÍPEK po centru Zajace zprava přes beka, šel sám na brankáře a po zemi k pravé tyči skóruje

53´ domácí kopl 50 m centr na levou stranu malého vápna a hlavička šla kolem Čakiho k levé tyči

54´ Hošek byl vlevo ve velkém vápně sražen brankářem a sudí řekl, že šel do míče a penaltu nezapískal

63´ Musil dostal míč do běhu, ale střela zleva minula těsně pravou tyč

80´ zprava od střídačky zahrával Bednář trestný kop na velké vápno, kde výborně hlavičkoval Kremla, ale brankář vytáhl super zákrok

84´ P. Štípek sám z půle, přehodil vybíhajícího brankáře, ale míč šel doprava k brankové čáře odkud střílí pravou, ale míč šel podél branky

86´ vlevo pronikl mezi dvěma našimi hráči průbojný hráč a jeho bodlo skončilo těsně nad břevnem Čakiho branky

88´ Hošek střílí do brankáře, Gazur z první také do brankáře a od něj se míč odrazil do beka stojícího na brankové čáře a od něj na roh

Z těchto faktů vidíte, že jsme sice po stavu 2:0 pro domácí vyrovnali a také vedli, ale zahodili jsme hodně příležitostí a také sudí nám nepřál žádnou penaltu.