Mladší přípravka A

Zimní liga na Hájích "Royal cup 2010 - 2011" (3.) aktualizace + FOTO

Zimní liga na Hájích "Royal cup 2010 - 2011" (3.)  aktualizace + FOTO
Zdravím Vás u dalšího okénka zimní ligy na Hájích, ale teď již v novém roce 2011, do kterého přeji všem návštěvníkům našeho webu a příznivcům fotbalu hodně zdraví, štěstí a osobních úspěchů za celé vedení fotbalového oddílu Háje. Vánoční svátky se Silvestrem jsou již za námi a tak se také rozjíždí pokračování zimní ligy na Hájích. Zde je pozvánka na následující víkend.




































Víkendové výsledky zimní ligy na Hájích 2010/2011





termín:

sobota 8.1.2011

neděle 9.1.2011



zápasy:

starší žáci 1. FC Háje Jižní město - Loko Vltavín a.s. ====>>> 1:5 poločas 1:3

branky: Sedláček - Brodský 2, Fiedor, Nesvadba, Soukup



starší přípravka 2. FC Háje Jižní město - FC Tempo Praha ====>>> 0:4 poločas 0:2

branky: - Richter 2, Polívka, Višvader



starší žáci 3. TJ JM Chodov - SK Hostivař ====>>> 0:12 poločas 0:6

branky: - Introvič 4, Oktábec 4, Černý 2, Holeček, Došek



starší žáci 4. Dolní Měcholupy - Horní Měcholupy ====>>> 0:11 poločas 0:4

branky: - Jeřábek 4, Hynek 2, Pýcha 2, Rajecký, Šimek, Čihák



starší přípravka 5. FK Admira Praha - SK Benešov ====>>> 2:2 poločas 1:1

branky: Rys, Vondrášek - Fišer, Baštýř



starší žáci 6. SK Sparta Krč - SC Radotín ====>>> 1:1 poločas 1:1

branky: Prokeš - Syrový



mladší žáci 7. FC Čechie Uhřiněves - SK Sparta Krč ====>>> 0:9 poločas 0:5

branky: - Kubišta 2, Pusch 2, Čermák 2, Kalát, Doležal, Růžička



mladší žáci 8. SK Hostivař - SK Horní Měcholupy ====>>> 4:1 poločas 3:1

branky: Praus 2, Šourek, Hoang - Dvořák



starší přípravka 9. Kolovraty - ČAFC ====>>> poločas

branky: -



mladší žáci 10. Sokol Kolovraty - SK Újezd Praha 4 ====>>> 1:3 poločas 0:0

branky: Vejvoda - Holas 2, Bejček



mladší žáci 11. FC Háje Jižní Město - FK Slavoj Vyšehrad ====>>> 5:1 poločas 3:1

branky: Danč 2, Rys, Navrátil, Lipnický - Konevs






























































































Všechny fotky z víkendu ZDE


středa 5.1.2011 | Klub | Přečteno: 4097

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

20.4.2024, 09:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
20.4.2024, 10:15, Březiněves T.
Březiněves – FC Háje
Muži A
20.4.2024, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Vršovice
Mladší dorost B
20.4.2024, 10:30, Újezd nad Lesy T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
20.4.2024, 10:45, Union Strašnice T.
Union Strašnice – FC Háje
Muži B
20.4.2024, 11:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
20.4.2024, 11:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Náchod
Starší žáci A (2009)
20.4.2024, 13:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Náchod
Starší žáci B (2010)
21.4.2024, 09:00, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
21.4.2024, 09:00, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
21.4.2024, 12:00, Koloděje T.
Koloděje – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
21.4.2024, 12:00, Nad Přehradou T.
ELFA – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
21.4.2024, 14:30, Háje T.
FC Háje – Zbraslav
Starší dorost
21.4.2024, 16:30, Horní Měcholupy UMT.
Slavia Praha – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
21.4.2024, 17:00, Háje T.
FC Háje – Admira
Mladší dorost A
21.4.2024, 17:00, Štěrboholy T.
Štěrboholy – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
21.4.2024, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – ČAFC
Mladší žáci A (2011)