Starší žáci A

Hodnocení podzimu - Starší žáci "A"

Hodnocení podzimu - Starší žáci "A"
Ročník 97 se pere v soutěži s o rok staršími kluky a po skvělém začátku, kdy okupoval čelo tabulky, se kouzlo mladších kluků z úvodu soutěže začalo postupně vytrácet.

Představení týmu:

Mít přes 30 kluků ve starších žácích, kdy většina týmu je tvořena z jednoho ročníku, je opravdu nevídané. Je to dané tvrdou prací Jirky Dupala a Filipa Semoráda, kteří kluky vedou už 8 let. Navíc je zde trenér Jarda Brunát, který má mnohaleté zkušenosti a Míla Lisý, který je u kluků společně s Filipem jako vedoucí týmu. Kluci loni vyhráli 2. třídu, letos to mají ale těžší, neboť hrají proti o rok starším klukům.Umístění v tabulce:

Tým hraje 1. třídu, ve které je na velice slušné 7. pozici. Kluci mají celkem 15 bodů, 4x vyhráli, 3x remizovali a 4x prohráli. Skóre 18:29 napovídá, že není lehké se gólově prosazovat proti fyzicky zdatnějším soupeřům. Kluci ztrácejí ale pouze 4 body na čtvrtou Hostivař, na paty jim šlape z druhé strany tabulky Junior, který má 13 bodů, tedy o dva méně.


Hodnocení trenéra (Jirka Dupal):

Začátek sezóny byl dobrý, na konci sezóny nám odpadla fyzička. Na některé mančafty ročníku 96 jsme nestačili. Řekl bych ale zejména fyzicky. Herně to není tak špatné, jenže jak tam pak nestačíme fyzicky, tak do toho kluci nedají všechno. Prvních pět kol jsme zvládli, pak se to zlomilo. Uvidíme na jaře, jestli se týmy okolo nás posílí lidmi z áčka.Hodnocení vedení (Filip Semorád):

Měl jsem o kluky větší strach, myslel jsem si, že soutěž bude těžší. Kluci mají navíc, než co v některých zápasech předváděli. Umístění je slušné, nicméně věřím, že na jaře postoupíme na vyšší příčky. S 96 se samozřejmě horko těžko srovnáváme, je to hodně o síle, takže jsem s umístěním spokojený.


středa 12.1.2011 | Klub | Přečteno: 1923

Další články