Starší žáci A

Hodnocení podzimu - Starší žáci "B"

Hodnocení podzimu - Starší žáci "B"
Jelikož jsme loni neměli dvoje starší žáky, tak se nově přihlásila 2. třída a kluci si v ní velice dobře i navzdory tomu, že někdy hrají proti starším borcům.

Představení týmu:

Mít přes 30 kluků ve starších žácích, kdy většina týmu je tvořena z jednoho ročníku, je opravdu nevídané. Je to dané tvrdou prací Jirky Dupala a Filipa Semoráda, kteří kluky vedou už 8 let. Navíc je zde trenér Jarda Brunát, který má mnohaleté zkušenosti a Míla Lisý, který je u kluků společně s Filipem jako vedoucí týmu.


Umístění v tabulce:

Kluci hrají 2. třídu a s 24 body jsou na 5. místě tabulky. Nezaznamenali jsme žádnou remízu, 8x jsme vyhráli, 4x prohráli. Skóre 58:23 naznačuje, že se zde tolik nehledí na obranu. Kluci ztrácí pouhé 4 body na 2. Řepy. Od 2. do 5. místa jsou v tabulce minimální rozdíly, šestá Dubeč má na nás ztrátu 5 bodů.


Hodnocení vedoucího (Milan Lisý):

Kluci byli dlouho druzí, párkrát se tam klopýtlo, tak spadli na páté místo, ale hrají velice slušně. Chodí sem kopat 96, které nehrají v mladším dorostu. V téhle 2. třídě jde hlavně o to, aby si ti kluci zahráli. Ti, co nehrají v té první třídě za áčko, tak hrají zde. 2/3 zápasů jsme vyhráli, takže panuje spokojenost.


Hodnocení vedení (Filip Semorád):

Umístění je velmi dobré, sice je to 2. třída, ale 5. místo je fajn. 24 bodů je velmi dobrý počin a klukům to dodá potřebné sebevědomí.úterý 18.1.2011 | Klub | Přečteno: 1867

Další články