Mladší přípravka A

Turnaj Zličín (ročník 2002) - 7.místo

Turnaj Zličín (ročník 2002) - 7.místo
V sobotu jsme odehráli další z řady halových turnajů, tentokrát nás čekal silně obsazený Zličín, kde jsme bez jediného bodu skončili na posledním místě.

Celkem se turnaje zúčastnilo sedm týmů, hrálo se systémem každý s každým. Podle losu nás měli zpočátku čekat mírnější protivníci, jenže hned první zápas nás Zličín (zejména šikovná útočnice) přejel. Bohužel jsme se nechytli ani v dalších zápasech. Dnes nebudu hodnotit jednotlivé zápasy, neboť bych ke každému napsal vesměs to samé. Chyběla větší touha porvat se o výsledek, do kola se opakovaly stále ty samé chyby. Přesto se daly nalézt i hezké individuální akce.


Výsledky:

Háje - Zličín 1:5 branka: Mike

Háje - Kladno 0:3

Háje - Střešovice 0:5

Háje - Slavia 0:5

Háje - Admira 0:2

Háje Meteor 1:6 branka: Mates P.


Na tento turnaj jsme brali červeno-oranžovou skupinu, bohužel jsme nastoupili vesměs proti zeleným soupeřům. Nikdy při přihlašování turnaje neznáme soupeře a nemůžeme nominovat podle síly soupeřů, neboť by byli vesměs vytíženi stále ti samí kluci.


Takže proti silnějším soupeřům jsme dnes na Zličíně sice nepřekvapili, ale ani nezklamali. Nic se neděje, zvednem hlavy a zahrajem si pořádně na dalších turnajích.


Turnaje se zúčastnili: Matěj Mareš, Tom Dvořák, Nico Boketta, Míša Hartman, Mike Coulibaly, Miška Junová, Marťas Bártek, Luky Gill, Kryštof Voska, Péťa Jun, Matěj Povolný

středa 19.1.2011 | Klub | Přečteno: 3367

Další články