Starší dorost

Kam o víkendu za hájeckým fotbalem...

Kam o víkendu za hájeckým fotbalem...
Sobota 22.1. 9:50 Starší žáci "A" - Hostivař ... zimní liga (Háje UMT) 14:20 Mladší žáci "A" - Uhříněves ... zimní liga (Háje UMT) 9:00 - 15:00 Mladší přípravka "A" ... turnaj Benešov 9:00 - 13:00 Předpřípravka "A" .. turnaj Radotín 13:00 - 18:00 Starší přípravka "C" ... turnaj Ruzyně celý den Mladší žáci "B" ... turnaj Pardubice Neděle 23.1. 9:00 Muži "A" - Vlašim ... přátelák na Vyšehradě 9:50 Starší přípravka "B" (ročník 2000) - Podolí ... zimní liga (Háje UMT) 7:30 - 18:00 Starší dorost ... turnaj Zličín 7:30 - 13:00 Starší přípravka "A" ... turnaj Neratovice 8:00 - 13:00 Mladší přípravka "C" ... turnaj Union Žižkov


pátek 21.1.2011 | Klub | Přečteno: 2420

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

20.4.2024, 09:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
20.4.2024, 10:15, Březiněves T.
Březiněves – FC Háje
Muži A
20.4.2024, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Vršovice
Mladší dorost B
20.4.2024, 10:30, Újezd nad Lesy T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
20.4.2024, 10:45, Union Strašnice T.
Union Strašnice – FC Háje
Muži B
20.4.2024, 11:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
20.4.2024, 11:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Náchod
Starší žáci A (2009)
20.4.2024, 13:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Náchod
Starší žáci B (2010)
21.4.2024, 09:00, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
21.4.2024, 09:00, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
21.4.2024, 12:00, Koloděje T.
Koloděje – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
21.4.2024, 12:00, Nad Přehradou T.
ELFA – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
21.4.2024, 14:30, Háje T.
FC Háje – Zbraslav
Starší dorost
21.4.2024, 16:30, Horní Měcholupy UMT.
Slavia Praha – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
21.4.2024, 17:00, Háje T.
FC Háje – Admira
Mladší dorost A
21.4.2024, 17:00, Štěrboholy T.
Štěrboholy – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
21.4.2024, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – ČAFC
Mladší žáci A (2011)