Víte, že...

Víte, že...
... na Hájích působí také značné množství žen/holek???

Fotbale už určitou dobu není pouze sportem mužů. Ba naopak, čím dál tím více holek se objevuje na zelených trávnících.


Na Hájích máme celkem 11 holek - sedm hráček, dvě trenérky, vedoucí přípravek a ředitelku budovy a paní správcovou v jedné osobě.


Největší zastoupení holek je v ročníku 2002. Jsou zde tři děvčata - Míša Junová, Hanka Limbergová a Klárka Nosková. V ročníku 2003 se skrývá zase velký brankářský talent, který Markétka Kavková nepochybně má. Ve 2004 se zase o přízeň kluků přetahují dvě holčičky, a to Adélka Suchánková a Barunka Nosková, která má ségru ve 2002. No a mezi nejmladšími hraje teprve šestiletá Anička Audet.


Nebráníme se ani nabírání žen na pozice trenérek. U 2004 působí již druhým rokem Lucka Šuhajová, u těch nejmladších začala na podzim působit Lenka Kinclová. Holky aktivně hrají ženský fotbal. Zkušenosti s fotbalem má za sebou také vedoucí přípravek Renča Klíčová, která si v nejbližší době bude dělat také trenérskou licenci. To nejlepší musí přijít na závěr. Paní Dana Vojtíšková odvádí skvělé služby na pozici paní správcové. Nikdo z nás si asi neumí představit, kdyby se na Hájích, kde jsou společně s manželem již řadu let, o nás staral někdo jiný.


pondělí 24.1.2011 | Klub | Přečteno: 1602

Další články