Mladší přípravka A

Zimní liga "Royal cup 2010 - 2011" (6.)

Zimní liga "Royal cup 2010 - 2011" (6.)
Zdravím u dalšího víkendového výsledkového servisu zimní ligy. Tentokrát je to před pauzou, která je plánována z důvodu pololetních a jarních prázdnin. Některá mužstva sice hrát budou, ale to se dohrávají pouze odložené zápasy.




































Víkendové výsledky zimní ligy na Hájích 2010/2011





termín:

sobota 29.1.

neděle 30.1.



zápasy:

starší přípravka 1. FC Tempo Praha - AFK Slavoj Podolí ====>>> 5:3 poločas 5:2

branky: Polivka Jan 2x, Višvader Danny 2x, Riomter Martin - Procházka Martin, Krob Martin, Brezina David



starší přípravka 2. SK Sparta Krč - Sokol Kolovraty ====>>> 4:1 poločas 2:1

branky: Mandík Martin 2, Balej Maxmilián, Brom Jan - Didanyk Josef



starší žáci 3. Hostivař - Loko Vltavín ====>>> 1:2 poločas 2:2

branky: Introvič Matouš - Votava Milan, Heinl Josef



starší žáci 4. SK Měcholupy - SK Radotín ====>>> 4:1 poločas 1:0

branky: Hýner Jiří 2x, Svoboda Jakub, Rajecký Ondřej - se



starší žáci 5. JM Chodov - SK Dolní Měcholupy ====>>> 4:4 poločas 3:3

branky: Svoboda Ondřej, Hurley Daniel, Grom Alexandr, Svoboda Martin - Lukáš Petr 2x, Vrkoš Václav 2x



mladší žáci 6. TJ Sokol Kolovraty - FC Háje ====>>> 2:1 poločas 1:1

branky: Ondroušek David, Volf Jakub - Pavlásek Denis



mladší žáci 7. SK Sparta Krč - SK Hostivař ====>>> 0:2 poločas 0:1

branky: - Suchaň Michal, Souček Ivan



mladší žáci 8. SK Újezd Praha 4 - MFK Horní Měcholupy ====>>> 7:1 poločas 1:1

branky: Nguyen Filip 3x, Holas Daniel 2x, Bejček Martin, Hruška Marek - Dvořák David



starší přípravka 9. SK Benešov - ČAFC Praha ====>>> 7:1 poločas 3:1

branky: Slanina Milan 2x, Machač Ondřej, Ratag Ondřej, Lacina Ondřej, Kabiček Václav, Brabec Matěj - Dosadil Pavel



starší žáci 10. SK Sparta Krč - FC Háje ====>>> 3:4 poločas 0:2

branky: Beňo David, Pucen Karel, Prokeš Jan - Šejnost Adam, Schejbal Sammuel, Černý Michal, Štundl Petr




Fotogalerie:





































































Všechny fotky z víkendu ZDE


neděle 30.1.2011 | Klub | Přečteno: 6690

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

20.4.2024, 09:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
20.4.2024, 10:15, Březiněves T.
Březiněves – FC Háje
Muži A
20.4.2024, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Vršovice
Mladší dorost B
20.4.2024, 10:30, Újezd nad Lesy T.
Újezd n. Lesy – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
20.4.2024, 10:45, Union Strašnice T.
Union Strašnice – FC Háje
Muži B
20.4.2024, 11:00, Xaverov UMT.
Xaverov – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
20.4.2024, 11:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Náchod
Starší žáci A (2009)
20.4.2024, 13:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Náchod
Starší žáci B (2010)
21.4.2024, 09:00, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
21.4.2024, 09:00, Braník UMT.
Braník – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
21.4.2024, 12:00, Koloděje T.
Koloděje – FC Háje
Starší přípravka A (2013)
21.4.2024, 12:00, Nad Přehradou T.
ELFA – FC Háje
Starší přípravka B (2014)
21.4.2024, 14:30, Háje T.
FC Háje – Zbraslav
Starší dorost
21.4.2024, 16:30, Horní Měcholupy UMT.
Slavia Praha – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
21.4.2024, 17:00, Háje T.
FC Háje – Admira
Mladší dorost A
21.4.2024, 17:00, Štěrboholy T.
Štěrboholy – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
21.4.2024, 17:00, Nad Přehradou T.
FC Háje – ČAFC
Mladší žáci A (2011)