Mladší přípravka A

Stříbrné medaile z Milovic (ročník 2002)

Stříbrné medaile z Milovic (ročník 2002)
V Milovicích, kde se nám podařil turnaj již v prosinci, jsme zažili další úspěch, jen těsně jsme nezískali nejcennější kov.

Původně jsme měli odehrát pět zápasů, bohužel tým od jezera Sadská se asi raději koupal a nedorazil do Milovic. Takže nás na turnaji zbylo 5 - Nymburk, Luštěnice, Tempo 03, Dubeč a my.


Od začátku jsme chtěli hrát velmi ofenzivně a celkem se nám to dařilo. Opět jsme chtěli pokračovat v novém útočném pojetí s vytaženým obráncem, více či méně se nám to dařilo, i když volný prostor v krajních prostorách zůstal nevyplněn.


O našem 2. místě rozhodl poslední zápas, ve kterém jsme nastoupili proti Dubči. Bylo to takové finále, i když se hrálo každý s každým. V tomto zápase jsme zahráli velmi dobře, ale herní taktika Dubče byla pro celkový úspěch platnější.


Háje - Nymburk 4:1

V tomto zápase jsme neměli až zas takovou převahu, rozdílem tří gólů jsme vyhráli díky tomu, že jsme kopali dvě penalty. První dal Vojta Ž., druhou Honzík, který musel z naší brány přeběhnout celé hřiště. Dvakrát se ze hry trefil Adámek. Nymburk vystřelil za celý zápas snad jen jednou, ale míč skončil nešťastně v síti.

Háje - Tempo 03 5:1

Velmi dobrý zápas s o rok mladšími, ale velmi šikovnými Tempáky. Nátlakovou hrou jsme donutili Tempo chybovat, bylo znát, že máme navrch v osobních soubojích, ale co se týče kombinace, ta byla vyrovnaná. Opět jsme měli možnost zahrávat penaltu, tentokrát ji proměnil Pája. Další branku přidal Vojta Ž. a Adámek si připsal hattrick.

Háje - Louňovice 6:0

Jednoznačný zápas z naší strany. Kluky jsme hodně tlačili do gólů, chtěli jsme, aby maximálně stříleli. Hra sice nebyla tak dobrá, ale soupeře jsme jasně přejeli a dali navíc hezké branky. Za zmínku např. stojí Míšova střela ze strany z voleje čistým nártem.

Háje - Dubeč 1:3

Z naší strany to byl velmi dobrý zápas. Snažili jsme se o kombinaci, věděli jsme, že Dubeč nebude snadným soustem. Dostali jsme se do vedení po skvěle zahraném rohu, z náběhu se ve velmi dobré pozici Adam nemýlil. Jenže styl Dubče nám nesedl. Dost nakopávala, a to i na naší polovině, což vedlo k eliminaci většiny našich postupných útoků. K další střele jsme se téměř nedostali. Jejich styl Dubči přinesl úspěch, Dubeč nakopl gól z nákopu. Výhru tedy slavili Dubečtí, ale my jsme se za předvedený výkon rozhodně stydět nemuseli.


Halovou sezónu jsme tedy zakončili stříbrem. Navíc jsme si přivezli i individuální trofej, Adámek byl zvolen nejlepším hráčem turnaje. Toto ocenění bylo naprosto zasloužené. Věřím, že úspěch kluky nakopne k dobré hře i v jarní části soutěže, kdy nás v obou soutěžích opět čekají velmi silní soupeři.


Turnaje se zúčastnili: Vojta Žebrakovský, Vojta Hůlka, Dáda Srba, Míša Ondrášek, Honza Habětín, Luky Gill, Pája Vodrážka, Adam Tůma, Marťas Lebeda


úterý 8.3.2011 | Klub | Přečteno: 1563

Další články