Mladší přípravka A

Vyhodnocení ZIMNÍ LIGY

Vyhodnocení ZIMNÍ LIGY
Úspěšně máme za sebou další ročník zimní ligy hrané na UMT. K vidění v průběhu celého turnaje byla spousta hezkých zápasů, parádní branky, skvělé brankářské zákroky, ale hlavně pohoda a férový přístup většiny klubů.

Oproti loňským rokům jsme změnili skladbu ročníků. Nepořádali jsme již turnaj pro mladší přípravku, neboť jsme usoudili, že je lepší, aby děti hrály v hale. Mladší přípravku tedy zastoupila kategorie starších žáků, kde byly k vidění opravdu hezké zápasy.


Do poslední chvíle jsme také neznali konečný stav tabulek, museli jsme vyčkávat do posledního kola, abychom mohli předat ceny za dané umístění. Např. ve starší přípravce se v posledním zápase mezi Tempem a Krčí rozhodovalo o tom, kdo skončí na 2. místě. Krč byla před tímto zápasem až na 5. místě, ale vítězstvím 3:2 si zajistila druhá místo, kam se dostala právě před Tempo díky vzájemnému zápasu. V přípravkách ale kraloval jediný mimopražský tým - Benešov.


Mladší žáky zase ovládl tým z druhé strany přehrady - Hostivař. Suverénně bez ztráty kytičky si došla pro první místo. Zápasy mladších žáků ukázaly, že je jedině dobře, že se hřiště od příští sezóny bude hrát na půlku hřiště. Většina zápasů se totiž odehrávala na polovině, kluci se se dostávali do málo střel a je jen k podivu, že žádný brankář vzhledem k tuhé zimě k hřišti nepřimrzl.


Hostivařská přehrada má asi dobrý vliv na fotbal. Starší žáky totiž vyhrály Horní Měcholupy, které se prezentovaly velmi dobrým a důrazným fotbalem. Zápasy v této kategorii přinášely divákům hezkou podívanou, většina se hrála ve velkém tempu.


Celkem se turnaje zúčastnilo 24 mužstev. Věříme, že jsou hráči spokojení, že si hezky zahráli, rodiče spokojení z hry svých synů a dcer, trenéři spokojení s hrou a zlepšování svých svěřenců.


Jménem všech organizátorů bych chtěl popřát všem zúčastněným úspěšnou jarní část sezóny, mnoho sportovních úspěchů, především však pevné zdraví a budeme se na Vás na Hájích těšit i v příštím roce.


Filip Semorád


Umístění - starší přípravka

1. Benešov

2. Krč

3. Tempo

4. Admira

5. Podolí

6. Háje

7. Kolovraty

8. ČAFCUmístění - mladší žáci

1. Hostivař

2. Krč

3. Háje

4. Újezd

5. Vyšehrad

6. Kolovraty

7. Uhříněves

8. Horní MěcholupyUmístění - starší žáci

1. Horní Měcholupy

2. Radotín

3. Loko Vltavín

4. Háje

5. Krč

6. Hostivař

7. Chodov

8. Dolní Měcholupy


středa 9.3.2011 | Klub | Přečteno: 1858

Další články