Starší dorost

Hodnocení podzimu - Mladší dorost

Hodnocení podzimu - Mladší dorost
Po delší odmlce hodnocení podzimu se dostáváme k mladšímu dorostu. Ten má velmi těžkou pozici, o rok mladší kluci mají v přeboru celkem problémy. Před jarem zaujímají poslední pozici, se kterou jsou kluci samozřejmě nespokojeni a snad se s těžkou pozicí poperou.

Představení týmu:

Tím, že tyto ročníky dříve oslabili třenéři přetažením hráčů jinam, tak počet hráčů v týmu je velmi nízký. Pohybuje se kolem 14 hráčů při optimálním složení bez nemocí a bez zranění. Tyto hráče vedou do boje trenéři Petr Budoš s Láďou Malým, záda jim kryje z pozice vedoucí Karel Hrůza.


Umístění v tabulce:

V přeboru Prahy mladšího dorostu kluci zaujímají poslední pozici s celkovým počtem 3 bodů za jednu výhru. Skóre 17:56 také není nejlepší, je ovšem hodně zkreslené výsledkem 13:2 z prvního zápasu s lídrem tabulky (Tempo). Ztráta na předposlední Aritmu a 10. Zličín však není velká, pouhých 6 bodů. 9. Čafka má 10 bodů, takže když kluci máknou, můžou se brzy vyšvihnout z přízemí výše.


Hodnocení trenéra (Petr Budoš):

Jelikož jsme poslední tak se podzim nedá hodnotit pozitivně. Máme problémy s počtem hráčů, tím je malá konkurence a hráči o svůj post nemusí tolik bojovat. Neměly jsme tak 3, 4 zápasy vůbec šanci, soupeř nás převyšoval, zbylá utkání byla vyrovnaná a dalo se získat více bodů, než jsme nakonec získaly. Velmi často jsme zápas prohráli nekoncentrovaností v průběhu utkání, tím jsme zápasy ztrácely.


Hodnocení vedení (Filip Semorád):

Petr Budoš hraje většinou s o rok mladšíma klukama, bývá doplněn třemi lidmi ze staršího dorostu (ročník 94). Myslel jsem si, že na tom budou kluci bodově lépe. Výsledky z konce podzimu jsou však dobrým příslibem, prohrávaly už jen nejtěsnějším rozdílem. Pro kluky to byl velký skok do mladšího dorostu, někteří hráči patří ještě do kategorie starších žáků. Věřím tomu, že na jaře tým zabojuje a zvedne se.


pátek 11.3.2011 | Klub | Přečteno: 1748

Další články