Mladší přípravka B

Hodnocení podzimu - Starší přípravka "B"

Hodnocení podzimu - Starší přípravka "B"
Dvoutisícovky mají skvěle rozjetou soutěž. Jsou jen těsně na druhém místě, ale 70 vstřelených branek hovoří o tom, že pokud budou kluci stejně produktivní i na jaře, můžou se radovat z prvenství.

Představení týmu:

Ač zde loni působilo 20 kluků, před sezónou se tým zredukoval na pouhých 12 kluků. Tito kluci jsou velmi šikovní. Z pozice trenéra je vede Petr Budoš, který tým převzal před dvěma lety.


Umístění v tabulce:

Kluci jsou v 1. třídě na druhém místě se ztrátou dvou bodů na první Uhříněves. Z 11 zápasů vyhráli 9x, dvakrát prohráli. Skóre mají však výborné - 70:18. Kolovraty, které jsou na třetí pozici, mají 24 bodů, takže můžou vytvářet určitýtlak na kluky. V zimní lize si však kluci s Kolovraty poradili výsledkem 4:1. Za Kolovraty už je větší propast, kluci by se tedy mohli umístit na konci sezóny na bedně. Umístění však nemusíme nějak honit, pro příští sezónu se v přípravkách nikam nepostupuje ani nesestupuje.Hodnocení trenéra (Petr Budoš):

Kluci odehráli velmi dobrý podzim, kromě jednoho prohraného zápasu, jsme ve zbylých utkáních byli lepší. Byla pro nás důležitá hra, zejména kombinace a souhra, což se občas projevilo na úkor výsledku.


Hodnocení vedení (Michal Horník):

Druhé místo je velmi dobré, navíc v zápase s Uhříněvsí měli kluci navrch, prohráli určitou nedisciplinovaností, ale jsou to děti. Ta kvalita tam je. Umístění v tabulce mě vůbec nepřekvapuje. Škoda, že se neudržel větší počet kluků. Pokud se mančaft udrží pohromadě, tak je to do budoucna velký příslib.


neděle 13.3.2011 | Klub | Přečteno: 1600

Další články