Muži A

Pražský přebor muži 17. kolo FC Háje - Uhelné Sklady 1:1 (0:1)

Pražský přebor muži 17. kolo FC Háje - Uhelné Sklady 1:1 (0:1)
Uhlíři na Hájích ztratili vítězství pět minut před koncemV úvodním jarním kole hosté z Uhelných skladů po velmi dobrém výkonu vyprovodili Libuš třemi góly. Na umělé trávě Hájů však svůj výkon nepotvrdili. V poslední minutě první půle se sice dostali do vedení, ale po bezkrevném výkonu nakonec dovolili domácím pět minut před koncem vyrovnat.

Zápas celkově mnoho fotbalové krásy nenabídl. Domácí byli o poznání aktivnější, ale ke střelbě se moc nedostávali. Hosté toho dopředu také moc nepředvedli. Přesto šli do kabin o přestávce spokojenější. Ve 32.minutě se jim zranil Hurych a nahradil jej Vinklar. A právě on se v poslední minutě první půle střelecky prosadil a tečovanou střelou poslal míč přesně k tyči.

Po půli se obraz hry příliš nezměnil. Větší aktivita domácích přinesla nakonec přece jen vyrovnání. Nejdříve Háje přežily obrovskou šanci Zilvara, ketrýšel sám na Tlustého, ale nezakončil. Pět minutě před koncem se v závaru před brankou hostů nejlépe orientoval Vlasák a Domlátilem vyražený míč pohotově dorazil do sítě.Jak to viděli trenéři

Miroslav Pauřík (Uhelné sklady): Z naší strany to bylo hrozné, zvlášť ve druhé půli. V té byli domácí jasně lepší a remízu si zasloužili. Byl to náš nejhorší výkon v letošním roce.


Zdeněk Slabý (FC Háje): Oboustranně špatný fotbal. Takhle špatně jsem ještě Uhelky neviděl hrát. Naše chyba, že jsme toho nevyužili. Po přestávce jsme měli výrazně víc ze hry, ale je to upracované a křečovité. Nakonec jsme alespoň vyrovnali, ale soupeře v tomto rozpoložení jsme měli porazit.FC Háje - Uhelné sklady 1:1 (0:1)

Branky: 85. Vlasák - 45. Vinklar
ŽK: 40. Janeček, 65. Brož, 65. Hrůza, 88. Vlasák
- 13. Zachař, 30. Čičvák, 63. Michal, 75. Hnát
Rozhodčí: Ulrich - Havel, Šmakal
Diváků: 50


FC Háje: Tlustý - Vlasák, Dub, Krejčí (46. Hrůza), Slabý - Janeček, Janoušek, Brož,
V. Hruška (70. Boháč) - Bičaník (90. Aksamit), Soucha. Trenér Zdeněk Slabý.


Uhelné sklady: Domlátil - Snopek, Vrňák, Sýkora, Zachař - Michal, Fedič, Hurych
(35. Vinklar), Čičvák (65. Zilvar) - Hnát, Rožánek. Trenér Miroslav Pauřík.19.3.2011 - Lubor Mírek


sobota 19.3.2011 | Klub | Přečteno: 2242

Další články