Starší žáci A

St.Ž. B - Dolní Počernice 5 : 1 ( 4 : 1 )

St.Ž. B  -  Dolní Počernice     5 : 1 ( 4 : 1 )
První jarní kolo se nám vydařilo.

V prvním jarním kole nás navštívil soupeř z konce tabulky. Za Dolní Počernice nastoupily opět i děvčata , která ukázala , že do týmu patří. Začátek utkání byl z naší strany hodně rozpačitý. Kluci jako by byli na hřišti poprvé. Už ve druhé minutě Nezby na postu stopera posílá z leva příhru na Vojtu. Ten byl ale na pravé straně a na míč nedosáhl. Naopak u něj byla dříve hráčka Počernic a krátkým úprkem na naší bránu a následným padáčkem upravuje skóre na 0:1. V podobném duchu se zápas vyvíjel prvních 10 min. V 11´se míče ujme Tesy , projde až před vápno a střelou srovnává na 1:1. Za minutu se kapitán Šejny ujme šance a z levé strany 16 - ky krásným lobem překoná gólmana 2:1. V 19.min posílá Tesy před vápnem přhrávku na Milana , který pěkným nápřahem prostřelí zvednuté ruce brankáře 3:1 . V poslední minutě poločasu trefuje Tesy tyč od které se míč odrazí do zad golmana a od něj do brány 4:1.
Ve druhé půli nás soupeř opět zatlačil před naší bránu. V první a druhé minutě kopali hosté přímé kopy ze stejného místa asi ze 30m. První šel těsně nad a druhý do skrumáže ve vápně. Poté se hra přelévala opět více na stranu soupeře . Skóre se změnilo až ve 14min. To Šejny dostane míč na polovině , sprintem se soupeřem v zádech projde až do vápna a upravuje na konečných 5:1.

Dnešní zápas i přes ospalý začátek klukům vyšel a tři body zůstaly doma. Zápas nebyl bez chyb. To si kluci uvědomují. Do dalších bojů držím palce. Rodičům děkuji za účast.


sobota 26.3.2011 | Klub | Přečteno: 1783

Další články