DOLNÍ MĚCHOLUPY - FC H Á J E "B" 1 : 0 /1:0/

DOLNÍ MĚCHOLUPY  -  FC  H  Á  J  E  "B"        1 : 0  /1:0/
Béčko odehrálo svůj první mistrák, bohužel prohrálo nejtěsnějším možným rozdílem.

REICHMANN - 70´ za Zajace

L. HOŠEK - 46´ za Hanzlíka /Marval vpravo,Pravenec na beka, Klenka vlevo zálohy a za něj Libor/

M. HOŠEK - 75´ za Pánka

Žlutá karta: ZAJAC - 37´ za řeči na rozhodčího, který poněkolikáté pro nás nezapískal faul

Utkání se hrálo na vesnické trávě s menším sklonem po délce. Pískal pan Poustka, as1 Matouš a a2 Konvalinka. K rozhodčím se nebudu vyjadřovat, ale co pro nás nebylo pískáno, to bylo příliš na moji nervovou soustavu i hráčů. Měl zapískat dvě penalty a další fauly před vápnem a i v poli.

Domácí měli malého silnějšího brankáře, ale byl mrštný a šikovný. Moc jsme jej neprověřili. Ve středu pole měli Mojžíše /1965/,v obraně Chytru (1938 dříve Bohemians/ a zejména dobře hrajícího Řečínského /1978 dříve hrál za Háje/. V útoku měli rychlé hráče, a pro nás štěstí, že kopyta, neboť co dokázali zahodit bylo na pět zápasů. Měli pouze 4 body a byli poslední.

Naše mužstvo bylo velmi omlazeno /1990 a 1991 bylo 6 hráčů v základu a 1 náhradník. Pouze 4 starší Marval, Sojka, Štípek a Zajac. Prokopčuk 1988/. Domácí byli aktivnější, rychlejší a dost nám zatápěli. Kopali asi 10 rohů, neboť naše odkopy tam většinou končili.

Naši hráči velice zklamali a pouze Tureček, Prokopčuk, Hovorka a Libor Hošek snesou pochvalu. Ostatní velmi chybovali, neběhali, byli nedůrazní a také nevydrželi běhat.

Omluvil se Kremla /třísla/ a Musil /zranění svalu/. Ostatní hráči byli s "A", které hrálo současně.

Fakta z utkání:

20 sec. Sojka z první dával malou domů, ale promáchl a útočník přehodil Turečka i branku

10´ volný hráč z velkého vápna střílí vedle pravé tyče

18´ střela Řečínského do padajícího Zajace

25´ opět Řečínský zleva pálí, ale trefí dobře postaveného Hanzlíka a od něj šel míč na roh

29´ vpravo volný hráč pálí slabě na Turečka /předtím zřejmě v ofsajdu/

36´ hlavička končí vedle levé tyče

38´ centr zprava vlevo na velké vápno, kde malý hráč neobsazený Hanzlíkem hlavičkou střílí obloukem přesně k levé tyči

54´ Štípek přešel po levé straně, ale střílí slabě

55´ Pánek ve slibné šanci, netrefil míč, ale pouze podrážku domácího hráče

76´ Prokopčuk pálí z 25 m, ale brankář v pohodě chytá

80´ ruka ve vápně, ale nic a poté odmávaný ofsajd /M.Hošek ale nehrál/ kam si naběhl zezadu Štípek

82´ volný hráč vlevo uniká, ale střílí vedle levé tyče

88´ Tureček chytá samostatný nájezd

89´ M. Hošek se probil do vápna, ale brankář na 2x chytá

Snaha o vyrovnání byla marná. Byly nastaveny jenom 3´ a přitom se 2x nehrálo nejméně 3´ a bylo 5 střídání v II. půli. tedy se mělo nastavit nejméně 5´. Domácí, ale rychlými protiútoky naši snahu zmařili.