Mladší přípravka A

Sparta - Ml. přípravka "B" 55:4

První zápas ve 4+1 nebyl tak špatný, jak by se mohlo dle výsledku zdát.

Půlka kluků měla v nohách ranní zápas. Hrát takové zápasy bohužel nedají nic ani jednomu týmu. Ovšem např. druhá třetina na 1. hřišti ukázala, že kdybychom byli plní sil a soustředění, tak se Spartou můžeme hrát v rámci možností "vyrovnaně".

První třetina nebyla z naší strany dobrá. Nechávali jsme soupeři až moc prostoru, který toho snadno využil. Takto vyspělému soupeři nemůžete dát ani píď prostoru, jinak vám to vrátí i s úroky. Na klukách bylo vidět, že je to nebaví.

Druhá třetina, před kterou jsme si řekli pár věcí, byla o poznání lepší. Lépe jsme se Sparťany běhali, navíc jsme se dostali i do ohrožení jejich branky. K vidění také byli hezké kličky, ale zejména velmi dobré zpracování míče do prostoru. Pokud jsme šli do soupeře naplno, neprosazoval se tak lehce. S druhou třetinou jsem byl spokojen.

Ve třetí třetině jsem byl na druhém hřišti. Přišlo mi, že tam má Sparta slabší kluky. Bohužel jsme s nimi běhali pouze takové tři čtyři minutky, pak jsme jim nechali větší volnost, za což jsme platili obdrženými brankami. Davídek v bráně zachránil hodně gólů, obrana ho v tom často nechala samotného. Navíc by to chtělo více pohybu bez míče, ale na tak malém prostoru je to těžké...

Zápasu se zúčastnili: Míša Hartman, Ráďa Skuhra, Klárka Nosková, Matěj Povolný, Tom Dvořák, Péťa Jun, Adrian Blinka, Nico Boketta, Marťas Bártek, Vojta Hůlka, David Plevka, Adam Tůma, Dáda Srba, Pája Vodrážka

neděle 27.3.2011 | Klub | Přečteno: 2526