Ml. přípravka "B" - Viktoria Žižkov 3:27

V sobotu jsme odehráli další zápas 4+1. Ačkoliv jsme vedli již v 16. vteřině 1:0, po zbytek zápasu byla Viktorka o fous lepším týmem a zaslouženě vyhrála.

Na Schulhoffce nás uvítalo sluníčko. Kluci byli v dobré náladě. Soupeř tomu také dost přispěl svým pohodovým přístupem. Při minulém měření jsme prohráli 19:12, ale byl to velmi vyrovnaný zápas.

Do zápasu jsme vlétli lépe my, již v 1ž vteřině dal Vojta Ž. branku. Jenže místo toho, abychom zaskočeného soupeře zmáčkli, tak jsme zalezli před naší branku a jen díky skvěle chytajícímu Tomovi jsme na prvním hřišti po 1. třetině uhráli remízu 1:1. Byli jsme hroším týmem zejména v důrazu a agresivitě.

Druhá třetina byla o poznání lepší. Podařilo se nám také pár pohledných akcí, avšak bez přesného zakončení. Občas jsme hru až příliš zhušťovali, namísto toho, abychom míč roztáhli do stran. Trochu tam chyběla i větší podpora útoku od obránců.

Na třetí třetinu jsme se vyměnili, mohl jsem tak vidět hráče na druhém hřišti. Párkrát se nám stalo, že jsme koukali na letadlo než na balón. Chtělo to větší snahu hrát míč, zabránit soupeři ve vstřelení branky. Pokud jsme ale na soupeře zatlačili, najednou to šlo, vypracovali jsme si i nějaké šance a jednu využil Adrian gólem. Nebylo to špatné, ale chce si to více uvědomit základní věci jako hlídat hráče když má soupeř míč a uvolnit se od hráče, když máme míč my.

Zápasu se zúčastnili: Ráďa Skuhra, Nico Boketta, Péťa Jun, Hugo Chomát, Adrian Blinka, Tom Dvořák, Klárka Nosková, Míša Hartman, Vojta Žebrakovský, Mike Coulibaly, Honza Habětín, Marťas Bártek, Dáda Srba, Míša Ondrášek