Ml. přípravka "A" - Bohemians 1905 0:12

Po Viktorce jsme přešli rovnou na Háje, kde nás čekala Bohemka - 1. tým přeboru.

Když jsem si tak dělal průběžnou nominaci z kraje týdne, věřil jsem, že nás bude dost a Bohemku potrápíme. Bohužel, někteří kluci se zranili, jiní hrají hokej a po přemlouvání dalších nás bylo alespoň jedenáct. Navíc sedm kluků už mělo jeden zápas v nohách - Adam s Vojtou šli pomoct 2001, Bárt, Honza, Vojta Ž., Míša a Dáda odehráli zápas proti Viktorce. I to se podepsalo na našem výkonu, nestačili jsme hlavně fyzicky.

Co se týče průběhu utkání, tak od zápasu byla lepším týmem Bohemka. Ale ne o tolik. Prosazovala se hlavně díky své přímočarosti a našemu velmi špatnému obsazování protihráčů. Vlastně jen proto, že jsme neměli obsazené hráče v těsné blízkosti před naší bránou, tak jsme dostali do poločasu 7 branek. Směrem dopředu jsme toho v prvním poločase nepředvedli. Za zmínku stojí jedna hezká akce vedená po pravém křídle s následným centrem, ve vápně ale byli důraznější hráči Bohemky.

Do druhé půle jsme nastoupili bez Vojty Ž., kterému bylo (pravděpodobně ze sluníčka) špatně. O to víc jsme ještě byli oslabeni. Někteří se snažili makat, avšaak bylo vidět, že se dnes klukům moc běhat nechce, nebo toho měli opravdu už plné kecky. Tím, jak byl také soupeř už unavenější, tak jsme se dostali i k pár střelám, žádnou se nám ale nepodařilo proměnit. Bohemka přidala v druhé půli 5 gólů a celkově tak vyhrála 12:0.

Kluci toho měli opravdu hodně. Nechci moc ospravedlňovat jejich výkon, ale zejména ti, kteří jsou tahouni, tak nezahráli jejich stabilně dobrým výkonem. Možná to bylo právě kvůli tomu, že za sebou měli již jeden ranní zápas. Věřím, že na Braníku se sejdeme ve větším počtu a odehrajeme vyrovnané utkání.

Rád bych ještě vyzvihl výkon Romana, který byl velmi dobrý, přestože odehrál první utkání v našem dresu. Jen tak dál!

Zápasu se zúčastnili:Marťas Bártek, Pája Vodrážka, Vojta Žebrakovský, Honza Habětín, Adam Tůma, Vojta Hůlka, Míša Ondrášek, Dáda Srba, Matěj Povolný, Luky Gill, Roman Goldschmidt