Starší dorost

Na Staráče do kantýny!!

Na Staráče do kantýny!!
Málokdo si dokáže představit fotbalový klub bez kantýny. Bez místa, kde si chlapi můžou dát po tréninku pivko, fanoušci při zápase klobásku, nebo kde si maminky poklábosí u kafe. Přes zimu se na Hájích změnil kantýnský a zatím slýchá samé pozitivní ohlasy.

Pan Brázda od prvního dne nástupu začal kantýnu vylepšovat. Prvně to chtělo vynaložit velké úsilí do úklidu, takže se kantýna uklidila, vymalovala. Navíc je v ní přísný zákaz kouření, takže je to přístupnější pro rodiče s dětmi zůstat po tréninku a popovídat si mezi rodinami, co je nového. Navíc pokud máte ještě mimčo, můžete využít malého dětskho koutku.


Pokud by náhodou chlapy zajímalo, co se zde točí za pivko, tak je to 11 Staropramenu, která je opravdu dobrá. Lidi si na ní v kantýně pochutnávají.


Předešlý kantýnský pan Vacata si odnesl svůj projektor, takže je v kantýně televize, do budoucna má však pan Brázda v plánu pořídit LCD televizi. Vše to záleží na vás, jak moc budete chodit do kantýny. Pokud pomůžete se zaběhnutím kantýny, která je hlavně pro děti a rodiče, dá se vylepšit ledaccos. Odezva na kantýnu je dobrá, stále ji však navštěvuje málo lidí a je to jen a jen škoda.


Zatím v kantýně můžete spíše doplnit tekutiny, než se pořádně najíst, nemělo by to ovšem dlouho trvat a měla by být možnost zakoupit si i nějaké to jednoduché jídlo (např. smažák v housce). Na teplou část jarní sezóny, případně na podzim by se vytáhne na víkendové zápasy gril.


Aktuální nabídku si můžete prohládnout na fotografii pod textem, případně na hlavní stránce v odkazu nabídka.


A jaká že je otevírací doba?

PO - PÁ od 15:30 do 21:00 (v případě dostatku hostů i déle)

SO - NE v době zápasů


Fotogalerie:neděle 3.4.2011 | Klub | Přečteno: 3008

Další články