Mladší přípravka A

Dukla - Ml. přípravka "B" 34:13

Dukla - Ml. přípravka "B" 34:13
Příjemné středeční odpoledne jsme strávili na Julisce, kde jsme si zahráli přeložený zápas 4+1.

Ve středu jsme odehráli přeložený zápas proti Dukle v soutěži 4+1. Na Duklu jsme dorazili v hojném počtu, ale jak jsme se dozvěděli s příchodem, tak přímo na čas zápasu.Takže jsme se převlékli a hned jsme šli hrát. Dukla už byla po řádné rozcvičce, náš výkon byl v 1. třetině ospalejší. Do dalších třetin jsme se ale probrali.


Na zadním hřišti jsme předvedli velmi dobrý výkon, byli jsme dá se říci i lepším týmem, ale jen když jsme hráli na plné obrátky. Jakmile jsme polevili, Dukla toho hned začala využívat. Na tomto hřišti jsme zaslouženě vyhráli 12:10.


Na předním hřišti jsme také předvedli dobrý výkon, jen nebyl tak kolektivní, jako na druhém hřišti. Když se na to však podívám z pohledů jednotlivců, tak nikdo nezklamal, naopak někteří potěšili. Musím určitě vyzdvihnout výkon Domči, který byl velmi dobrý. Ač jsme zde prohráli 24:1, rozhodně jsme ostudu neudělali a byli jsme dobrým soupeřem.


Zápasu se zúčastnili: Adam Tůma, Pája Vodrážka, Vojta Hůlka, Honza Habětín, Ráďa Skuhra, Dáda Srba, Tom Dvořák, Mike Coulibaly, Míša Hartman, Domča Kundrát, Luky Gill, Míša Ondrášek, Mates Povolný, Filda Mládek


čtvrtek 7.4.2011 | Klub | Přečteno: 1613

Další články