B R A N Í K "B" - FC H Á J E "B" 4 : 2 /2:1/

B R A N Í K  "B"  -  FC  H Á J E   "B"     4  :  2  /2:1/
V neděli odpoledne jsme zavítali do Braníka. Ten den už se odehrála dvě neúspěšná utkání přípravek s Braníkem, a tak jsme to chtěli prolomit.

Žlutá karta: 0

Utkání se hrálo na UMT za řízení pana Petříka, as1 pan Buřil a as2 pan Čermák. Bylo krásné slunečné počasí s mírným větříkem pro fotbal ideální.

Na utkání nemohl nastoupit Jiskra /opět koleno/, Kremla pro zranění třísla /byl, ale přítomen/, Musil /zranění svalu/,P.Štípek nebyl ještě nominován po zranění kotníku. Z mužstva "A" přišel náhradník Hrůza a po delší době po operaci kolene Jakub Hruška a nevedl si vůbec špatně. Mužstvo "A" hrálo současně a mělo 16 hráčů. S námi, ale mohl jít R. Štípek nebo Šus.

Z našeho mužstva musím pochválit i přes obdržené branky Turečka a Hovorku. Prvních 30´ jsme měli převahu, ale nedali jsme branky a poté jsme v obranné činnosti kupili hodně chyb. V útoku se nepodržel míč, domácí hráči byli volní a lépe si přihráli. Výborně hrál jejich urostlý kapitán, který přesně přihrával. Zahodili o hodně více tutovek, než naši hráči.

Fakta z utkání:

02´ Michal HOŠEK střílí z 9 m po zemi šmudlu k tyči po centru zprava Hrůzy a přistrčení Sojkou do šance

15´ Tureček zlikvidoval nohou nájezd volného hráče po pravé straně

16´ trestný kop Sojky z 25 m do Zajace a další střela Sojky brankářem vyražena

23´ střela z 25 m byla Turečkem vyražena na roh

32´ Reichmann jde sám na brankáře, ale vůbec se nepodívá na branku a střílí do brankáře

33´ centr vlevo do běhu hráči, který střílí přesně k tyči po zemi

35´ centr vlevo, kde hráč střílí z první po zemi do levé nohy Turečka, který vyběhl až na velké vápno

36´ Pánek zleva sám na brankáře, ale z 25 m střílí placírkou slabě a brankář v pohodě chytá - následoval rychlý protiútok a Tureček opět nohou vykopává

37´ útok po pravé straně a střela z úhlu končí v brance

42´ tr. kop z 25 m končí těsně vedle levé tyče

45´ Reichmann střílí přes po rohu zprava Hrůzy

47´ centr zleva před branku a střela neobsazeného hráče končí u pravé tyče

49´ průnik po levé straně, střela Turečkem vyražena a další z 10 m šla přes naší branku

50´ střela z 30 m končí vedle levé šibenice

53´ volný hráč na velkém vápně střílí, ale Tureček vyráží míč na roh

57´ Reichmann našel centrem volného Hrůzu, ale ten střílí vzduchem a brankář rukou míč vyráží

58´ domácí hráč běží sám na Turečka a jeho střela končí vedle levé tyče

63´ trestný kop od autové čáry Tureček pohotově vyráží před domácími hráči

65´ opět Karel čaruje a nohou míč vyráží, další střela míří do sítě, ale as2 mává ofsajd

70´ po delší době jsme se pěknými přihrávkami dostali na velké vápno, kde Reichmann přihrává na volného M.Hoška, ale jeho střelu k tyči levačkou brankář vyráží na roh

75´ tr.kop od autové čáry po tvrdém faulu Sojky vyráží pěstí Tureček do bezpečí

77´ po technické střele zleva končí míč na levé tyči

80´ Pravenec z 16 m zahrává tr. kop za faul na pronikajícího Hovorku, ale míč trefil na kraji zdi stojícího hráče

88´ Hrůza zprava zahrává roh obloučkem na zadní tyč, kam si naběhl PROKOPČUK a hlavou zavěsil k bližší tyči

90´ po naší nevydařené přihrávce přišel protiútok do otevřené obrany a krásné přehození Turečka