Starší žáci A

St.Ž. A - Dvakrát bezbranková remíza

St.Ž. A   -  Dvakrát bezbranková remíza
0:0 (0:0) 0:0 (0:0)

Minulý týden jsme hostili soupeře ze Zbraslavi. Soupeř je na posledním místě , ale o 2 body nás obral. Hrajeme převážně na půli soupeře. Deset minut před koncem byl písknut ofsaid , nicméně útočník Zbraslavi nepocopitelně míč dojížděl a Láďu v bráně prošlápnul. Tudíž jsme střídali golmany.
Ve druhé půli hrajeme většinou na polovině soupeře a někdy i v jeho velkém vápně. Tolik střel co šlo na bránu , bylo neuvěřitelné. Buď trefíme tyč , nebo golmana a odrazem opět dorážka a brankář hostí vypichuje. Zbraslavští měli v bráně velké štěstí. Kdyby se proměnily všechny šance , výsledek by se blížil dvoucifernému číslu. Bohužel kdyby...


V dalším kole jsme jeli na nedalekou Hostivář. Soupeř je před námi o bod , tudíž čekáme těžší zápas. První poločas se hraje na obě strany. Utkání se přelévá od vápna k vápnu. I přesto se střelecky více prosazujeme. Podaří se nám vystřelit čtyřikrát , kdežto domácí ohrozí naší bránu dvakrát. Poločas končí bez branek.
Ve druhé půli máme ze hry více. Svojí kombinační hrou se dostáváme více a více před domácí svatyni. Máme i několik gólovek , nýbrž brankáře nepřekonáme.
Dnešní zápas byl docela těžký. Za druhý poločas zaslouží kluci pochvalu. Moc nechybělo a vezeme body tři. Teď nás čekají ve středu Satalice. Další těžký soupeř. Kluci držím palce. Rodičům díky za účast.


neděle 17.4.2011 | Klub | Přečteno: 2033

Další články