Starší žáci A

St.Ž. B - Jedna výhra , jedna prohra.

St.Ž. B  -  Jedna výhra , jedna prohra.
10:0 (4:0)3:1 (0:1)

Minulý víkend nás navštívil soupeř z nedalekého Újezdu Praha 4. Tohoto soupeře převyšujeme jak herně , tak i brankově. První poločas končí 4:0 a druhý 6:0. Zápas končí dvouciferně 10:0. Kluci si mohli vyzkoušet jak kombinaci , tak i střelu na bránu. Soupeř se skoro vůbec nedostával na naší polovinu.
Branky : Bouček - 3 , Šejny - 2 , Černý - 2 , Hýbl - 1 , Nezby - 1 , Jelen - 1


Tuto sobotu jsme si zajeli na Prahu 5 do Řeporyjí. V prvním poločase máme více ze hry. V 5.min. Michal zatáhne míč po pravé straně a míč pošle šajtlí na bránu , kde končí na břevnu. Ve 14.min. si Milan zpracuje míč na prsa a střelou ze 20m dává pod klacek 0:1. Ve 31.min. si jde Radek Muchna do vápna pro faul mezi dva obránce. K míči se postaví Michal a trefuje břevno.
Ve druhé půli jsme hodně polevili. Ve 4.min. soupeř srovnává po chybné rozehrávce. 1:1 Potom v 16.min David udělá mindu a soupeř vede 2:1. Po minutě špatně rozehraje obrana a soupeř upravuje na konečných 3:1.

Dnešní zápas se nám nepovedl. Tolik chyb se nám dlouho nesešlo. Nemůžem se vymlouvat ani na to , že soupeři vypadali jako dorostenci. Za dnešek palec dolů. Teď máme Velikonoce a tudíž hrajeme za dva týdny. Jedeme do Dolních Měcholup. Držím palce a hlavu vzhůru. Rodičům děkuji za účast.


neděle 17.4.2011 | Klub | Přečteno: 2042

Další články