Mladší přípravka A

Turnaj 04 - Schulhoffka

Turnaj 04 - Schulhoffka
V neděli 17.4. jsme pořádali turnaj pro předpřípravku u nás na UMT na Schulhoffce. Hezké atmosféře přispělo i slunečné počasí. Dětem rozzářily na tváři úsměv zejména medaile, které čekaly na všechny hráče.

Turnaje se účastnilo celkem 6 družstev - Háje, Dukla, Praga Vysočany, Horní Měcholupy a dvě mužstva Admiry. Hrálo se každý s každým, hrací doba byla 1x15 minut.


Jak již známe dobře z Mateřinacupu, takto malým dětem udělá největší radost medaile na krku. Vzhledem k tomu, že vůbec nejde o výsledky, rozhodli jsme se jít touto cestou a pořídit každému snaživci medaili...


Musím říci, že se kluci snažili opravdu hodně. Samozřejmě je znát, že s fotbalem začínají, některé momenty však byly velmi fotbalové. Musím pochválit trenéry za to, jakým směrem kluky vedou. Jediné pokárání dostane asistent trenérky Měcholup, jež zařval pokyn, za který by byl uveden v nemilost i v soutěži mužů. Povel "sejmi ho" opravdu do mládežnického fotbalu nepatří.


Pikantní na celém turnaji bylo to, že dominovala mužstva Admiry, která si souboj o prvenství rozdala již v úvodním utkání celého turnaje. Vyhrál "A" tým, poté obě mužstva žádný zápas neprohrála.


A že nepíši o Hájích? No moc se nám turnaj nevyvedl, ale hlavně, že se kluci bavili (bylo to na nich vidět) a že si hezky zahráli.


Konečné pořadí:

1. Admira "A"

2. Admira "B"

3. Praga Vysočany

4. Horní Měcholupy

5. Dukla

6. Háje


Fotogalerie:


Všechny fotky z turnaje ZDE


úterý 3.5.2011 | Klub | Přečteno: 1837

Další články