Žlutá karta:
J. HRUŠKA - za údajné zdržování hry

Červená karta:
PROKOPČUK - po odpískání faulu, kdy se s protihráčem váleli po zemi a drželi se, přišel výpad Slávy tělem a kopnutím do nohy - poté jej napadl tělem Hogen a ten vyvázl bez karty

Utkání se hrálo po souhlasu /poté začalo pršet, ale za chvíli přestalo/ našich hráčů na přírodní trávě, která byla ideální a také příjemné fotbalové počasí bez větříku a slunce.

Rozhodoval mladý sudí Janků Tomáš, as1 Mesežnikov Roman. as2 Paclt Jiří a DS Fišek Miroslav. Některé nedostatky se objevily na obě strany.

Vzhledem ke zranění hráčů nás posílili hráči z "A" Bednář /v SO celý zápas/, Boháč /střídal v II.půli, neboť na zápas přišel později/, Jakub a Václav /v SO byl v práci/ Hruškové a konečně střelecky naladěný Šůs /v SO hrál cca 75´/. Měli jsme tedy silnou zálohu, která kombinací přehrávala domácí. Škoda jen, že Boháč, Bednář a Venca se neprosadili střelecky, neboť příležitosti měly. Střely lítaly vedle nebo nad, nebo je zneškodnil zkušený domácí brankář.

Všem hráčům musím poděkovat, neboť na pro nás nezvyklé mokré trávě jsme domácí zkušené mužstvo přehrávali. Musím říci, že domácím chybělo také několik hráčů ze základu pro zranění a měli pouze jednoho náhradníka.

Fakta z utkání:

07´ centr na Prokopčuka, ale brankář s nohou napřed před vápnem míč vykopl a další centr Jakuba Hrušky na Šůse šel již do ofsajdu

09´ ŠŮS po zemi k levé tyči po úniku a přesném vysunutí Prokopčuka

10´ Bednář střílí z 25 m, ale míč jde půl metru nad branku

13´ Šůs vyslal do úniku Boháče, ale ten před vápnem zbrkle střílí levačkou vedle

15´ Boháč z 18 m v záklonu střílí přes branku

18´ tvrdá střela z 18 m končí v rukou připraveného Turečka

38´ PROKOPČUK zblízka placírkou skóruje po přesně přihrávce zleva Šůse, který si netroufl skórovat sám /přihrál ale přesně - šli oba sami na brankáře/ po dlouhém výkopu Turečka

40´ ŠŮS po samostatném úniku po pasu Václava Hrušky s tečí brankáře střílí k levé tyči

46´ domácí stoper Hogen se vysunul na hrot

50´ Prokopčuk střílí po kličkách ve vápně po zemi k tyči, ale bek mu skočil do střely a míč šel na roh přes břevno

55´ ŠŮS dostal centr od Marvala a tvrdou ranou z 18 m trefil pravou šibenici

56´ Štípek se ocitnul sám před brankářem, ale střela k levé tyči byla chycena

62´ Sojka hlavou střílí po rohu zprava, ale bek jeho střelu hlavičkuje na roh

70´ MARVAL hlavou skóruje po centru Bednáře zleva z tr. kopu

73´ Bednář pálí, ale brankář jeho střelu z levé šibenice vyráží

75´ Michal Hošek zblízka střílí v pádu, ale brankář opět chytá

82´ bývalý ligista Hogen dostal přesný centr před vápno a takovým pololobem překonává pod klacek Turečka

89´ Bednář se dostal vlevo do šance po narážečce Václava Hrušky, ale trefuje pouze vyběhnuvšího brankáře