Mladší přípravka A

Loko Vltavín - Mladší přípravka "B" 15:12

Loko Vltavín - Mladší přípravka "B" 15:12

1. hřiště:

Od kluků jsem čekal větší aktivitu, zejména směrem dopředu. Měl by se odjezdit celý zápas. Obránci by měli útočit, útočníci bránit. Hraje vždy celá čtyřka. Když to tak fungovalo, dostávali jsme se do šancí a dávali branky. Kombinačně jsme byli jasně lepším týmem, jenže kombinace je o nabídce, která by měla být vyšší. Je to o tom nemít strach obdržet branku, naopak toho góla dát. Další věcí je daleké obsazování hráčů. Jinak samozřejmě spokojenost, ukázali jsme kvalitu.


2. hřiště:

Neustále si opakujeme základy. Kluci to do sebe musí dostat, už by to pomalu chtělo začít poslouchat a dělat, co říkáme. Celkem dost jsme se chumlovali. Navíc (což mě dost překvapilo) nám dělá problém uvědomit si pozici útočníka a obránce. Byly ale vidět dobré momenty a věřím, že budou stále častější při malých formách utkání. Můžeme si to ukázat tento týden ve dvou zápasech (Motorlet, Tempo).


Zápasu se zúčastnili: Marťas Bártek, Adrian Blinka, Mike Coulibaly, Míša Hartman, Péťa Jun, Míša Junová, Filda Mládek, David Nguyen, David Plevka, Vojta Žebrakovský, Mates Povolný, Adam Tůma, Vojta Hůlka, Ráďa Skuhra


úterý 17.5.2011 | Klub | Přečteno: 2120

Další články