Mladší přípravka A

Mladší přípravka "B" - Tempo 6:24

Mladší přípravka "B" - Tempo 6:24

Myšlenka byla, že si hodinku normálně zatrénujeme od 16.30 a poté se rozdělíme na tři party a každá parta bude hrát třetinu na jiném hřišti (2 zápas a jedna v rámci tréninku). Je pravda, že jsme neměli ani dresy, pouze tréninkové oblečení, které většina má, někteří však hráli normálně v tričku či např. v dresu Messiho. Nebylo nám to jedno, brali jsme to však jako fotbálek na konci tréninku, akorát místo toho, abychom hráli proti sobě, tak jsme si zahráli proti Tempu.


Na konci bylo na prckách už vidět, že v úmorném vedru jim dochází síly. Přesto se mi líbilo, jak odmakali zápas. Party jsme roztřídili podle barev jako na zimní turnaje. Řekl bych, že všichni odehráli svůj standart. Vyzdvihl bych dva hráče - Kryštof, který suprově lítal po celém hřiště a Hanku, která (co jsem viděl) zachytala výborně.


Tréninkozápasu se zúčastnili: Bárt, Nico, Adrian, Mike, Luky P., Luky G., Honza, Míša H., Vojta H., Hugo, Miška, Domča, Marťa, Hanka, Matýsek, Filda, Míša O., David P., David N., Mates, Ráďa, Dáda, Pája, Kryštof


pátek 20.5.2011 | Klub | Přečteno: 1741

Další články