Starší žáci A

St.Ž. A - Vyšehrad 1:1 ( 0:0)

St.Ž. A  - Vyšehrad  1:1 ( 0:0)
Těžký souboj se silným soupeřem skončil nerozhodně!

Za pěkného nedělního odpoledne jsme hostili těžkého soupeře z druhé příčky - borce z Vyšehradu. Na podzim jsme prohráli 4:1 , proto čekáme těžký zápas. Suverénní Vyšehrad si přijel pro tři body. Průběh zápasu tomu ale neodpovídal. Hrajeme kombinačně a soupeře chvílema přehráváme. První poločas končí bezbrankově.
Druhá část kopíruje první. Ovšem v 8min. si jinak bezchybně hrající Nezby vybere slabší chvilku a ztrácí míč. Této situace využije soupeř a jde do vedení 0:1. Poté se hra převaluje na obě strany a chvílema máme více ze hry. Ve 30min. háže Klobouk aut na právé straně. Míč dostane Lukáš a skoro od rohového praporku posílá střílený centr do malého vápna.Tam se odrazem od obránců dokutálí do brány.Tímto vlastencem se výsledek upravuje na konečných 1:1.
Dnešní remíza byla vydřená a spravedlivá. Kluci za dnešní nasazení palec nahoru a velká pochvala. Musím kostatovat , že toto byl nejlepší zápas jara. Kombinace , nasazení , bojovnost a hlavně jste hráli srdcem. Myslím , že v dnešním zápase není co vytknout . Byl to prostě fotbal.
Ještě nás čeká poslední soupeř - Tempo. Tak držím palce a ještě nějaký bod. Rodičům díky za účast a povzbuzování.


neděle 29.5.2011 | Klub | Přečteno: 1563

Další články