Mladší přípravka A

Mladší přípravka "A" - Admira 1:6

Mladší přípravka "A" - Admira 1:6
Minulou sobotu jsme odehráli těžké utkání se "střediskovým" týmem Admiry. Kromě úvodních minut obou poločasů Admira jasně dominovala utkání a zaslouženě vyhrála.

Z naší strany to nebyl dobrý zápas. Prakticky jsme se k ničemu pořádně nedostali. Již v úvodu utkání nás Admira přimáčkla na naší polovinu. Ovšem my jsme využili rychlé brejkové situace, do úniku se dostal Pája a otevřel skóre utkání - 1:0. Iniciativa však byla opět na kopačkách Admiry a stěží jsme se dostávali z vlastní poloviny. Důrazně hrající soupeř nám v podstatě nic nedovolil a je jen štěstí, že se poločasové skóre zastavilo na stavu 1:3 pro hosty.


O poločasové přestávce jsme si vytkli chyby, chtělo to hlavně přidat na důrazu a aktivitě. Úvod poločasu nám opět vyšel, řítili jsme se do dalšího nájezdu, tentokrát jsme neproměnili. Admira pak opět držela míč na kopačkách a celkem snadno se dostávala za hranici záložníků, obrana ale spoustu akcí dokázala odvrátit. Když už jsme se dostali do předních linií, útočníkům se nepodařilo udržet míč na kopačkách. I v druhém poločase nastřílel soupeř 3 branky a celkové skóre zápasu bylo 1:6.


Poprvé jsme hráli zápas, aniž bychom předehrávali 4+1. Bohužel se klukům moc nedařilo, byli málo důrazní i málo aktivní bez balónu. Těžko se vyrovnávali s rychlým a důrazným soupeřem. Pochvalu si zaslouží obrana v čele s Ráďou.Z předních hráčů zahrál velmi dobře Míša Ondrášek a ač se mohlo zdát, že příliš "drbal" balón, jako jeden z mála se snažil hrát. V tomto zápase se ukázalo, jak je klíčové mít dobrého středního záložníka. Stále na tomto postu hledáme ideální variantu, naštěstí pro nás můžeme hledání ještě o dva roky odložit.


Zápasu se zúčastnili: Ráďa Skuhra, Mates Povolný, Honza Habětín, Luky Gill, Vojta Hůlka, Pája Vodrážka, Dáda Srba, Míša Ondrášek, Nico Boketta, Domča Kundrát, Míša Junová, Marťas Lebeda


pondělí 30.5.2011 | Klub | Přečteno: 1681

Další články