Nedalekého soupeře jsme potrápili, na výhru však nedosáhli.

Dne 29.5.11 v 17:00 h SK Ú J E Z D Praha 4 - FC H Á J E "B" 4 : 2 /3:1/

KLENKA - 59´ za Hanzlíka /kotník/- R. Štípek na beka

L.HOŠEK - 82´ za Jakuba Hrušku

ZAJAC - 65´ za R. Štípka /potíže s dýcháním/

REICHMANN - nenastoupil

Utkání řídil Petr Petřík, as1 Zdeněk Buřil a as2 Jan Petřík. Bylo slunečné počasí s mírným vánkem. Přihlíželo cca 40 diváků.

Pro zranění kotníku nemohl na zápas M.Hošek a další zranění. Po delší době přišel Reichmann a Klenka. Mužstvo "A" hrálo ráno na Dukle a vzhledem k tomu, že Krejčí je v nemocnici se zánětem ucha musel hrát stopera Hrůza a tudíž odpoledne již byl unaven. Unaven byl až po 2 zápasech aktivní Bednář. Necelý poločas ráno hrál Boháč a Šůs. Ostatní hráči ráno nehráli.

Byl to dobrý zápas, kdy jsme hráli, ale soupeř dával branky. Naše střely nebo hlavičky končily vedle nebo nad. Šance měl zejména Šůs, Boháč a V. Hruška, který se však 2x prosadil.

Domácí měli v obraně bývalého ligistu Škodu a v útoku dobrého Nykla /přeborový rozhodčí/.

Fakta z utkání:

02´ první branka padla po centru Nykla zprava vlevo a útočník přehodil Čakiho

04´ opět Nykl střílí tvrdě přes břevno

05´ Šůs střílí z 18 m, ale vedle pravé tyče

13´ domácí střílí branku po tr. kopu zprava a hlavičce Škody, kterou Čaki vyráží
před sebe, poté střela do tyče a hráč stojící u brankové čáry v ofsajdu střílí míč do branky - as2 ofsajd nemává

15´ Šůs střílí technicky, ale pouze do náruče brankáře

16´ centr zprava na volného hráče, který střílí, ale Čaki bravurně vyráží

17´ V. Hruška střílí technicky levačkou z 16 m, ale těsně vedle pravé tyče

22´ Václav HRUŠKA střílí z 12 m k tyči branku po vysunutí Bednáře a samostatném průniku

25´ Šůs z 25 m opět střílí do náruče brankáře

30´ Bednář z 20 m pálí těsně nad břevno

34´ Boháč po Ťukesu se Šůsem vnikl do vápna, ale ze 14 m střílí vedle levé tyče

36´ domácí střílí branku po střele, kterou Čaki sráží před sebe a dorážka končí v naší brance - nikdo z beků nereagoval na vyražený míč

37´ V. Hruška tvrdě hlavičkuje do břevna a od něj do autu po tvrdě zahraném rohu zprava Bednáře

38´ Nykl střílí ze 16 m, ale Čaki vyráží na roh

42´ centr do vápna, ale domácí hráč v ložence střílí vedle pravé tyče

57´ Šůs po průniku střílí z 12 m přes branku

59´ opět Šůs pálí, ale brankář jeho střelu vyráží

61´ Václav HRUŠKA využil rychlého rozehrání tr. kopu Bednářem a střílí k pravé tyči - domácí čekali na píšťalku sudího, ale ten branku uznal - domácí brankář byl na infarkt, ale oprávněně

66´ Boháč pálí ze 16 m k pravé tyče, ale brankář chytá

73´ Zajac pálí bombu z 22 m, ale jen do beka

75´ Nykl zprava centruje na malé vápna, kde nepokrytý hráč střílí branku

82´ Marval pálí z 25 m, ale míč se točil od pravé tyče

83´ opět Šůs pálí z 20 m, ale opět těsně vedle pravé tyče - Kubo dnes to střelecky nevyšlo - snad příští zápas!!!