Starší žáci A

Tempo - St.ž. A 2:6 (0:1).

Tempo - St.ž. A   2:6 (0:1).
V posledním zápase si z Tempa vezeme tři bodyZa úporného nedělního vedra nastoupíme v posledním zápase proti domácímu Tempu. Soupeř je sice na poslední příčce , ale každý zápas začíná od nuly .

Pokud ale chceme udržet sedmou příčku , musíme bodovat. Ze začátku hrajeme opatrněji a šance neproměňujeme.V 7.min. kope Nezby roh , ke kterému se dostane čahoun Zelí a střelou do brány ještě škrtne hlavu obránce 0:1. Do pločasu se skóre nemění.

Ve druhé půli se s brankama roztrhnul pytel. Už ve 4.min. pošle Klobouk centr před vápno na Šejnyho , který hlvou prodlouží na Petra a ten z otočky takového čudlu do brány.0:2 Brankář pouze překvapeně koukal. V 10.min. opět Petr nachytal domácího golmana na švestkách. Asi ze třiceti metrů ho lobnul a zvyšuje na 0:3. V 15.min. má Láďa Orlich asistenci. Dlouhým výkopem za půlku najde Šejnyho , který si míč zpracuje a s obránci v zádech úprkem překonává brankáře 0:4. Ve 20.min. si opět Šejny zpracuje příhru a za půlkou si obhodí obránce a jde do dalšího zářezu 0:5. Za dalších 5.min. zachytí Petr rozehrávku soupeře a hattrickem dává na 0:6. V posledních pěti minutách se ke slovu dostane i Tempo. Ve třicáté min. dostaneme branku padáčkem po špatném odkopu Radka , který vystřídal v bráně Láďu 1:6.Za dvě minuty získají domácí míč za půlkou a dovedou protiútok až do naší brány na konečných 2:6.

Toto byl poslední zápas sezóny a vítězstvím zůstáváme na 7.místě. Jak jsme si předsevzali. Na tréninku ještě uvidíme jak " potrestáme " Petrův hattrick. Jinak klukům děkuji za dnešní zápas a vlastně za celiu sezónu v 1.A. třídě. Rodičům díky za účast a povzbuzování.