Čechie DUBEČ "B" - FC H Á J E "B" 3 : 3 /1:0/

Čechie DUBEČ "B"  -  FC  H Á  J  E    "B"      3  :  3   /1:0/
V předposledním kole jsme vybojovali pouze bod. Poslední veledůležitý zápas o udržení hrajeme v neděli doma s Miškovicemi.

PROKOPČUK- 53´ za Hrůzu

KREMLA - přišel po zranění třísel, ale nesvlékal - nevědělo se, zda přijde Prokopčuk

Žlutá karta:SOJKA - 44´ za protestování po odpískaném faulu pro domácí /už předtím hlasitě a zblízka protestoval, ale to bylo bez karty/

Utkání se hrálo na pěkném travnatém hřišti po 20´prudkém dešti hodinu před zápasem. Pískal Petr Čikara, as1 Matěj Krček, as2 Vendelín Poustka, DS Zdeněk Košař. Až na pár nedostatků odpískali utkání v pohodě.

Na utkání opět přišel z "A" Bednář, Krejčí, Šůs, Hrůza, Štípek R. a Hruška J., aby nás bylo dostatek, neboť je plno zraněných hráčů. Zítra bude "A" chybět v základu 6 hráčů a tak všichni jmenovaní mimo Štípka, který se zranil jdou za "A" a ještě Prokopčuk. Ne všichni hráči podali dobrý výkon proti již sestupujícím domácím hráčům a hlavně jsme potřebovali vyhrát, aby jsme se zachránili. Jediný hráč, který podal spolehlivý výkon až na střelbu byl jako vždy Martin BEDNÁŘ!!! Také musím pochválit brankáře Turečka, který neudělal chybu a podržel nás při střelách a centrech domácích hráčů.

Domácí měli brankáře 40 let, stopera 53 let, v záloze hráče 43 let a kapitána 37 let. Nebyli jsme schopni je přehrát a brankáře překonat po zemi, neboť vysoké centry měl v rukách.

Pánové musím všem poděkovat, že na zápas přišli, ale u některých to vypadalo, že hráli fotbal poprvé. Je potřeba méně kecat, ale více se soustředit na zápas a na svojí hru.

Fakta z utkání:

10´ Hrůza sám před brankářem, ale místo placírky k zadní tyči pálí z 10 m bombu vedle a nad levou šibenici po krásném centru J. Hrušky

15´ centr zprava před malé vápno a volný hráč hlavičkuje do pravé tyče a od ní se míč odráží do naší - 1:0

17´ Šůs pálí z první do náruče brankáře po centru zprava Klenky

25´ střela z 20 m z první do náruče brankáře Turečka

31´ tr. kop zleva prošel 3 člennou zdí, ale Tureček vyráží před sebe

33´ Šůs obešel chybujícího brankáře, ale vpravo od brankové čáry nikomu nenahrál, neboť nikdo řádně nenaběhl

35´ bomba zprava, ale Tureček vyráží

39´ Šůs zprava z první, ale těsně vedle pravé tyče

41´ Klenka po vysunutí Hovorky střílí lobem, ale míč těsně mine levou tyč

42´ Hovorka střílí těsně nad zemí z 20 m, ale brankář míč vyráží do pravé tyče a od ní letí do bezpečí

52´ centr zprava a nechytatelná střela do středu branky pod klacek - 2:0

53´ KLENKA na vápně v pádu střílí do pravé tyče a od ní do sítě po centru J. Hrušky - 2:1

60´ tr. kop bombou z 22 m Prokopčuka pod břevno brankář vyráží nad na roh

61´ centr domácího hráče zprava před velké vápno a střela z první končí v levé šibenici - 3:1

64´ KREJČÍ hlavou zblízka skóruje po hlavičce zprava Marvala a předchozím tr. kopu Bednáře zleva na Marvala - 3:2

65´ HOVORKA z malého vápna doráží centr Klenky zprava, kterému ideálně přihrál Jakub Hruška - 3:3

71´ domácí hráč střílí po zemi těsně vedle pravé tyče z 20 m

72´ ten samý hráč pálí nad břevno

74´ Pravenec z 20 m střílí s tečí přes branku

75´ Bednář pálí z 18 m, ale těsně vedle pravé tyče

76´ domácí hráč po odmávaném rohu pro nás dostává červenou kartu, kdy poslal as2 do prdele a potom vyhrožoval zastřelením sudímu

86´ Sojka střílí z malého vápna lehce z první přes břevno po centru hlavou Prokopčuka

88´ R.Štípek těsně před vápnem fauluje, domácí fanoušci se dožadují penalty, ale tr. kop jde nad naší branku /Radek Štípek si zranil kotník a má 2 cm tržnou ránu na čele/

Sudí nastavil pouze cca 2´ a zapískal pro nás nešťastný konec zápasu.