Muži A

Hodnocení sezóny - Muži "B"

Hodnocení sezóny - Muži "B"
Až v posledním kole "Benfika" zachránila účast v I.B třídě. V další sezóně se očekává lepší umístění.

Sezóna 2010/2011:

Sezóna byla spíše špatná, ale jak se říká, konec dobrý, všechnno dobré. S 28 body se o jeden bod udržela I.B třída, která by se měla stabilizovat. Tato soutěž slouží jako přestupní stanice dorostencům, aby si zvykli na dospělý fotbal. Oproti podzimu se na jaře podařilo získat o 6 bodů více. Tým se skládá ze zkušených a mladých hráčů a bývá doplňován hráči z "A" mužstva.


Hodnocení trenérů (Vláďa Dvořák + Milan Chudada)


Letošní sezóna rozhodně nebyla úspěšná. Na to, že jsme trénovali dohromady s áčkem, absolvovali jsme tedy přeborové tréninky, tak se to vůbec neprojevilo. Soupeře jsme měli přehrávat. Často jsme však dostávali hloupé branky v úvodních minutách utkání. Do 10. minuty 0:1, do 15. 0:2, a to se pak špatně otáčí. Rozhodovaly naše individuální chyby, které soupeři dokázali trestat. Kostru týmu tvořili hráči z áčka, kolem nich se poskládali kluci, kteří chodili na trénink. Odehráli jsme málo utkání ve stejné sestavě, pořád se to točilo, záviselo to na tom, jak chodili kluci. To je pak znát. Špatně jsme také řešili koncovku, dávali jsme málo gólů a hodně dostávali. Nicméně díky patří klukům z áčka, kteří nám chodili pomáhat. Když mohli, přišli. Naštěstí jsme se zachránili, pokud se vyvarujeme chyb, můžeme být nahoře.Porovnání podzim x jaro:

Jaro bylo mnohem lepší než podzim. Získávali jsme více bodů a v posledním kole se zachránili. Dokázali jsme porazit první Admiru, nakonec se i tato výhra ukázala jako rozhodující.


Zápasy doma x venku:


Myslím, že to vyšlo nastejno. U nás není zas takový rozdíl, jestli hrajeme doma nebo venku.Nejlepší x nejhorší zápas sezóny:

Nejlepší zápas v sezóně jsme odehráli na Admiře. Ve složité situaci jsme dokázali porazit první tým tabulky, který byl dobře poskládán z mladých běhavých hráčů. Vítězství se zde nerodilo lehce, o to je cennější. Nejhorší zápas byl s Dubčí. To jsem si připadal, jako že jsou někteří hráči poprvé na hřišti. V sezóně jsme odehráli ještě tak 7 zápasů, které byly špatné, ale byly asi o 20% lepší, než zápas s Dubčí.Ambice do nadcházející sezóny:

Zatím nevím přesně, jaké budu mít k dispozici hráče. Samozřejmě chci každý zápas vyhrát a umístit se lépe než v sezóně 2010/2011. Mohli bychom hrát více navrchu.


pátek 29.7.2011 | Klub | Přečteno: 2335

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

19.7.2024, 18:30, ČAFC T.
ČAFC – FC Háje
Muži A
21.7.2024, 18:00, Kosoř T.
SC Radotín – FC Háje
Muži A