Muži A

PSÁRY - FC H Á J E "B" 2 : 4 /1:2/

PSÁRY - FC H Á J E "B"  2 : 4 /1:2/
Dnes jsme odehráli první přípravné utkání. Nevedli jsme si špatně a zaslouženě jsme vyhráli.

PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS

Dne 31.7.11 v 17:30 h PSÁRY - FC H Á J E "B" 2 : 4 /1:2/Sestava:

TUREČEK

HANZLÍK MARVAL HOVORKA NEUMANN

L. HOŠEK MORDA SOJKA MANSOUR

BOHÁČ REICHMANN
Náhradníci:

KREMLA - 46´ za Boháče

ZAJAC - 46´ za Hanzlíka/Neumann pravý bek,Mansour levý bek a Zajac levá zálohaUtkání se hrálo na přírodní vesnické perfektní trávě, ale vzhledem k dvoudennímu dešti byly, zejména ve středu hřiště louže a celý trávník byl podmáčený. Bylo Psárům navrhnuto sehrání utkání na Hájích, ale přestalo pršet, tak se jelo k nim. Nebyl sudí a tak jsem po ukecání pískal, ale s omezením pro bolest zad a žeber. Nedali po zápase ani pivo, pouze trenér a Vizváry poděkovali.

V domácím dresu poprvé hrál Kadlec a Klouček/dříve Háje a Černošice B/. Jinak hrál Valeš a Závodský /dříve hráli za dorost Hájů/ a Vizváry /rok hrál za Háje za muže/. Nepřišel Kuka ani Kozel! Domácí proti utkání na Hájích na jaře dost omladili.

Na utkání pro nemoc nepřišel J. Hruška, dále M.Hošek a David, který si nějak popletl vše?!? Poprvé za "B" hrál Mansour, Morda, a nevedli si vůbec špatně. Po delší době hrál Neumann a Kremla. Opět bez tréninku zahrál spolehlivě a vsítil krásnou branku Hovorka. Brankář Tureček měl až na jeden kiks při rozehrávce tři vynikající zákroky.

Mužstvo "A" hrálo na soustředění ve Žďáru nad Sázavou, kde byl také Klenka na jaře hrající za nás. Prokopčuk je na dovolené na Ukrajině a Pravenec to zkouší na Tempu. Dorostenec Hančl je na dovolené a Dorazil to také zkouší jinde.Fakta z utkání:10´ SOJKA z 12 m hlavou k levé tyči po ideálním centru zprava Boháče

36´ HOŠEK Libor z tr. kopu z 22 m do levé šibenice po faulu na pronikajícího Reichmanna

40´ centr vpravo a tvrdá střela po zemi skončila s tečí Turečka v brance

60´ Zajac po faulu na něj kopal penaltu, ale střelu k pravé tyči brankář vyrazil a další dorážka skončila mimo hřiště

62´ Závodský dostal vlevo centr a po zemi tvrdě střílí k pravé tyči

63´ SOJKA střílí penaltu do pravé šibenice po faulu na pronikajícího Zajace

75´ HOVORKA po narážečce L.Hoška pronikl přes beky/slalom ala Masopust/ až na penaltu a střelou po zemi nedal brankáři šanci k zákroku


neděle 31.7.2011 | Klub | Přečteno: 2283

Další články