Muži A

Loko Vltavín "B" - FC Háje "A" 4:0 (2:0)

Ve středu zavítalo áčko na krásnou trávu na Lokádu ke svému druhému přáteláku. Bohužel se výsledkově moc nezadařilo...

Středečnímu odpoledni přálo slunečné počasí. I ve stínu bylo obrovské vedro. K zápasu bylo nominováno celkem 14 hráčů. Ze soustředění jsou stále někteří kluci zranění či nemocní.

Navíc kvůli pracovnímu vytížení přišli dva hráči až na druhý poločas, z toho jeden byl Čaky, takže se do brány postavil Vojta Krejčí. Nutno říct, že si vedl opravdu skvěle.

V první půli jsme zahrozili pouze ze střel z vápna a střední vzdálenosti, dále také hlavičkou z rohového kopu. Soupeř se dostával do větších šancí až ke konci poločasu, vesměs po našich chybách se dostal do dvoubrankového vedení 2:0.

V druhé půli jsme měli více šancí i po průnicích do vápna, chyběla však rychlejší či přesnější koncovka. Lokáda se prosadila ještě dvakrát, a tak bylo celkové skóre zápasu 4:0 pro domácí.

Sestava v 1. poločase:

Krejčí - Mansour, Dub, Hrůza, Slabý - Štípek, Klenka, Bednář, Musil - Šůs, Brož

Sestava v 2. poločase:

Matějovský - Vlasák, Dub, Krejčí, Slabý - David, Brož, Bednář, Hrůza - Šůs, Musil (prostřídali se také Štípek a Klenka)

čtvrtek 4.8.2011 | Klub | Přečteno: 1812