Starší dorost

Hodnocení sezóny - Mladší dorost

Hodnocení sezóny - Mladší dorost
Dalším v pořadí hodnocení je tým mladšího dorostu, který se o bod neudržel v přeboru. Hodnocení staršího dorostu bylo trenéry napsáno již dříve, můžete si ho přečíst ZDE

Sezóna 2010/2011:

Jak již bylo v úvodu řečeno, tým sestoupil z přeboru mladšího dorostu. Je však nutno podotknout, že se zde projevila stará záležitost, a to odtáhnutí hráčů ročníku 1994. Většina kluků nastupujících za mladší dorost je totiž ročník 1995, tudíž loni hráli s o rok staršími soupeři. To je v této kategorii hodně znát. Postupem času se kluci zlepšovali, stahovali velké manko a o pouhý bodík soutěž neudrželi.


Hodnocení trenéra (Petr Budoš)


Je to o poločase, klasika. Největší problém je ten, že jsme na podzim udělali jen tři body. Na jaře jsme udělali 10 bodů, ale kdybychom měli na konci o 6 až 8 bodů víc, tak se nemohl nikdo divit. Kolikrát nám utekl zápas v posledních minutách. Na podzim nám to utíkalo pravidelně o gól. Nastalo to tak ve čtyřech, pěti zápasech. Pro kluky to byl velký skok přejít z žáků do dorostu. Vždy byli o něco pozadu, tentokrát bylo vidět, že byli o půl roku pozadu. Na jaře přišlo obrovské zlepšení. S týmy z popředí tabulky, se kterými jsme na podzim prohrávali o např. 5 gólů, tak na jaře jsme s nimi prohrávali o gól. To, že jsme spadli je sice špatné, ale zase pro ty kluky je lepší hrát nahoře v první třídě, než další rok bojovat o záchranu přeboru. Měli by hrát to, na co mají. Když kluci často prohrávali, neměli z fotbalu radost, promítlo se to do tréninků, do zápasů, kluci hráli bez chuti.Porovnání podzim x jaro:

Jaro bylo úplně o něčem jiném. Kluci dělali méně chyb, dokázali odehrát vyrovnanější zápasy. Stali jsme se vyzrálejším týmem. Kluci si dokázali na jaře poradit lépe, i když jsme neměli posily ze staršího dorostu (ročník 1994).


Zápasy doma x venku:


Podle mě si více věříme doma, asi jako každý jiný tým. Většinou je větší šance získávat body doma, i když zrovna v této sezóně jsme získali body rovnoměrně jak doma, tak venku. Výhoda je, že trénujeme na umělce a jsme na ní doma zvyklí.Nejlepší x nejhorší zápas sezóny:

Nejhorší zápas byl údajně ten, na kterém jsem nebyl, a to hned v prvním kole na Tempu (prohra 13:2 - pozn. autora). Všichni se na tom shodují, zřejmě to tak bylo. Nevím, jestli výkonnostně, ale minimálně přístupem. Nejlepší zápas jsme odehráli na Viktorce, kterou jsme u nich porazili. Výborný zápas byl také proti Podolí, který jsme sice prohráli, ale výkon byl velmi dobrý. V základu hrály dvě 97, byla to jejich premiéra v dorostu.Ambice do nadcházející sezóny:

Nejsem přesvědčený o tom, že bychom měli hrát na spodku. Rok před dorostem jsme také hráli A třídu, tři kola před koncem jsme hráli o postup, takže si myslím, že když budeme v dostatečném počtu, tak můžeme hrát co nejdéle na špici. Budeme se snažit být co nejvýš.


pátek 5.8.2011 | Klub | Přečteno: 2043

Další články