PRŮHONICE - FC H Á J E "B" 1 : 1 /0:1/

PRŮHONICE  -  FC  H  Á  J  E  "B"       1  :  1  /0:1/
Druhé přátelské utkání béčka skončilo remízou 1:1. Soupeř vyrovnal 10 minut před koncem z rohového kopu.

Náhradníci:
DRATVA - 46´ za Klenku /unaven-včera hrál i za "A"

ŠTÍPEK M. - 62´ za Hanzlíka

MANSOUR - 46´ za Zajace /Oťas přijel na zápas později/

KREMLA - 46´ za L. Hoška

Utkání se hrálo na vesnické trávě, která byla po dešti a dost vysoká. V jednom rohu byla prohlubeň a bylo zde bláto. Bylo po dešti a strašně dusné počasí.
Domácí skončili na 7. místě ve 3. třídě Prahy západ. Sudí byl nejprve v pohodě, ale po našem vedení domácím dost připískával, neboť nám pískal fauly, které nebyly a sporné dal domácím. Domácí měli většinou starší, zkušené, fyzicky zdatné hráče, kteří nás přehrávali kombinační hrou, ale i v osobních soubojích. V útoku jsme v I. poločase nepodrželi míč a obrana byla neustále pod tlakem. V II. půli se již hra vyrovnala a byli jsme více u branky domácích. Branku jsme nedali, neboť jsme vůbec nestříleli /Musil mohl, ale přihrával/.

Na utkání se nedostavil R.Štípek pro únavu ze soboty /poslal bratra Michala/ a J. Hruška také pro únavu a drobné zranění. Poprvé si zahrál David Dratva, který přišel z dorostu Podolí /delší dobu nehrál/, ale dříve hrával na Hájích. Po delší době přišel kvůli zranění a práci za "B" Michal Musil.

Fakta z utkání:

35´ 0:1 REICHMANN - Tureček rozehrál na Hovorku, který vyslal Musila a ten nahrál do vápna Reichmannovi, který přehodil krásně brankáře

65´ domácí se dožadovali na mne odmávání ofsajdu, který nebyl, neboť vzadu zůstal 2 m pravý bek - stoper mne dost vyžhavil a měl jsem chuť odejít na pivo

72´ bomba domácího hráče do pravé tyče z 30 m

78´ opět stoper s rukou nahoře vystoupil dopředu a chtěl mávat ofsajd, ale za ním zůstali dva hráči - vynadal opět mne a ne těm bekům!?!?!

81´ 1:1 domácí hráč střílí bombu zprava, ale Tureček míč vyráží a další bomba končí u pravé tyče s tečí Turečka