FC Háje

Fotbalpool: 4.kolo - výsledky

Fotbalpool: 4.kolo - výsledky
A je to tady! Poslední kolo letošní podzimní fotbalpoolové ligy je za námi. Kdo vyhrál kterou skupinu a jaké dvojice se podívají do finále v sobotu 1.12. v Kantýně na Hájích?!

A)Liga ročník 2010 I.

1.FC Háje – 17 b. -> POSTUPUJÍ DO FINÁLE!!!

2.Belgie – 11 b.

3.Sparta – 7 b.

4.Háje 8 – 6 b.

5.Borci – 6 b.

B)Liga ročník 2010 II.

1.PSG – 16 b. -> POSTUPUJÍ DO FINÁLE!!!

2.Bayern München – 14 b.

3.Nike 99 – 13 b.

4.FC Barcelona – 7 b.

5.Juventus – 5 b.

C)Liga ročník 2009 I.

1.Birell – 15 + 1 b. -> POSTUPUJÍ DO FINÁLE!!!

2.Okurka – 15 b.

3.Real Madrid – 13 b.

4.Drsný Rakety – 10 b.

5.Zavřeme vám dveře – 7 b.

D)Liga ročník 2009 II.

1.Brazílie – 15 b. -> POSTUPUJÍ DO FINÁLE!!!

2.Slavia – 14 b.

3.AC Sparta – 12 b.

4.Háje – 11 b.

5.FotbalCool – 8 b.

E)Liga ročník 2008 I.

1.Slávisti – 13 b. -> POSTUPUJÍ DO FINÁLE!!!

2.Kobra 11 – 11 b.

3.Pěnožrouti – 8 b.

4.Háječáci – 8 b.

F)Liga ročník 2008 II.

1.Microsoft – 14 b. -> POSTUPUJÍ DO FINÁLE!!!

2.Bayern München - 10 b.

3.JuBro 08 – 8 b.

4.L&L Stars – 8 b.

G)Liga ročník 2007

1.Paraplíčka – 23 b. -> POSTUPUJÍ DO FINÁLE!!!

2.Halkova – 17 b.

3.Meflouni – 16 b.

4.Trpaslíci – 15 b.

5.Coca Cola – 14 b.

6.Modráci – 14 b.

7.Barca – 13 b.

H)Liga ročník 2006 I.

1.Ladný skoky – 21 b. -> POSTUPUJÍ DO FINÁLE!!!

2.Jasná deset – 19 b.

3.Sorry jako! – 14 b.

4.Autíčka – 13 b.

5.Blue Flamingos – 8 b.

6.ToBychStřílel – 6 b.

I)Liga ročník 2006 II.

1.Velký Špatný – 17 b. -> POSTUPUJÍ DO FINÁLE!!!

2.Kloboučníci – 15 b.

3.Rezaví bagři – 13 b.

4.Tak nic – 12 b.

5.Burgeři – 6 b.


úterý 27.11.2018 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 374

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

24.5.2019, 19:00, Štěrboholy T.
Štěrboholy – FC Háje
Muži A
25.5.2019, 10:00, Dolní Chabry
Turnaj – FC Háje
St. a Ml. žáci (2005+2006)
25.5.2019, 10:30, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Karlovy Vary
Starší žáci A (2004)
25.5.2019, 10:45, Dubeč T.
Dubeč – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
25.5.2019, 12:15, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – Karlovy Vary
Starší žáci B (2005)
25.5.2019, 12:15, Tempo T.
Tempo – FC Háje
Mladší žáci A (2006)
25.5.2019, 14:30, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – FC Zličín
Starší dorost
26.5.2019, 10:00, Jiřetín p. Jedlovou
Varnsdorf – FC Háje
Mladší žáci A (2006)
26.5.2019, 10:00, Jiřetín p. Jedlovou
Varnsdorf – FC Háje
Mladší žáci B (2007)
26.5.2019, 10:45, Praga T.
TJ Praga – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
26.5.2019, 13:00, Vršovice T.
Vršovice – FC Háje
Starší žáci B (2005)
26.5.2019, 15:00, Háje UMT.
FC Háje – FA Praha
Starší přípravka B (2009)
26.5.2019, 17:00, ČAFC T1 - Záběhlice
ČAFC B – FC Háje
Muži B
26.5.2019, 17:00, ZŠ Nad Přehradou T.
FC Háje – D. Počernice
Mladší dorost
26.5.2019, 17:00, Volné
VOLNÉ – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
26.5.2019, 17:00, Volné
VOLNÉ – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)
26.5.2019, 17:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Hostivař
Starší přípravka B (2009)