FC Háje

Fotbalpool: 4.kolo - výsledky

Fotbalpool: 4.kolo - výsledky
A je to tady! Poslední kolo letošní podzimní fotbalpoolové ligy je za námi. Kdo vyhrál kterou skupinu a jaké dvojice se podívají do finále v sobotu 1.12. v Kantýně na Hájích?!

A)Liga ročník 2010 I.

1.FC Háje – 17 b. -> POSTUPUJÍ DO FINÁLE!!!

2.Belgie – 11 b.

3.Sparta – 7 b.

4.Háje 8 – 6 b.

5.Borci – 6 b.

B)Liga ročník 2010 II.

1.PSG – 16 b. -> POSTUPUJÍ DO FINÁLE!!!

2.Bayern München – 14 b.

3.Nike 99 – 13 b.

4.FC Barcelona – 7 b.

5.Juventus – 5 b.

C)Liga ročník 2009 I.

1.Birell – 15 + 1 b. -> POSTUPUJÍ DO FINÁLE!!!

2.Okurka – 15 b.

3.Real Madrid – 13 b.

4.Drsný Rakety – 10 b.

5.Zavřeme vám dveře – 7 b.

D)Liga ročník 2009 II.

1.Brazílie – 15 b. -> POSTUPUJÍ DO FINÁLE!!!

2.Slavia – 14 b.

3.AC Sparta – 12 b.

4.Háje – 11 b.

5.FotbalCool – 8 b.

E)Liga ročník 2008 I.

1.Slávisti – 13 b. -> POSTUPUJÍ DO FINÁLE!!!

2.Kobra 11 – 11 b.

3.Pěnožrouti – 8 b.

4.Háječáci – 8 b.

F)Liga ročník 2008 II.

1.Microsoft – 14 b. -> POSTUPUJÍ DO FINÁLE!!!

2.Bayern München - 10 b.

3.JuBro 08 – 8 b.

4.L&L Stars – 8 b.

G)Liga ročník 2007

1.Paraplíčka – 23 b. -> POSTUPUJÍ DO FINÁLE!!!

2.Halkova – 17 b.

3.Meflouni – 16 b.

4.Trpaslíci – 15 b.

5.Coca Cola – 14 b.

6.Modráci – 14 b.

7.Barca – 13 b.

H)Liga ročník 2006 I.

1.Ladný skoky – 21 b. -> POSTUPUJÍ DO FINÁLE!!!

2.Jasná deset – 19 b.

3.Sorry jako! – 14 b.

4.Autíčka – 13 b.

5.Blue Flamingos – 8 b.

6.ToBychStřílel – 6 b.

I)Liga ročník 2006 II.

1.Velký Špatný – 17 b. -> POSTUPUJÍ DO FINÁLE!!!

2.Kloboučníci – 15 b.

3.Rezaví bagři – 13 b.

4.Tak nic – 12 b.

5.Burgeři – 6 b.


úterý 27.11.2018 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 320

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

23.2.2019, 09:30, ZŠ Květnového vítězství 1554
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka B (2011)
23.2.2019, 11:45, Háje UMT.
FC Háje – Dukla
Starší žáci A (2004)
23.2.2019, 13:00, Říčany Škroupova
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka A (2010)
23.2.2019, 15:15, ZŠ Květnového vítězství 1554
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka A (2010)
24.2.2019, 09:00, Háje UMT.
FC Háje – Vyšehrad
Mladší žáci A (2006)
24.2.2019, 09:00, Háje UMT.
FC Háje – Vyšehrad
Mladší žáci B (2007)
24.2.2019, 12:40, Háje UMT.
FC Háje – Nusle
Turnaj
24.2.2019, 15:00, Jedenáctka VS
FC Háje – Turnaj
Starší přípravka B (2009)
24.2.2019, 15:30, Háje UMT.
FC Háje – Hostivař
Starší dorost
24.2.2019, 16:30, Hamr Braník hala
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
24.2.2019, 18:00, Hamr Braník UMT.
SK Hamr – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
26.2.2019, 17:00, Háje UMT.
FC Háje – Radim
Turnaj
2.3.2019, 08:25, Říčany Mánesova
Turnaj – FC Háje
Starší přípravka A (2008)
2.3.2019, 08:30, Háje UMT.
Hrusice – FC Háje B
Turnaj
2.3.2019, 10:05, Háje UMT.
Kunratice – FC Háje
Turnaj
2.3.2019, 10:30, Háje UMT.
FC Háje – Chrudim
Starší žáci A (2004)
2.3.2019, 12:30, Radotín
Turnaj – FC Háje
Mladší přípravka B (2011)