FC Háje

Fotbalpool: 4.kolo - výsledky

Fotbalpool: 4.kolo - výsledky
Tak kdo jsou nakonec finalisté jarní fotbalpoolové ligy 2019?!

A) Liga ročník 2010

1. Koblížci 13b. -> FINÁLE!!!

2. Manchester United 9b.

3. PSG 9b.

4. Juventus 9b.

B) Liga ročník 2009 I.

1. FC Pepsi 13b. -> FINÁLE!!!

2. FC Kozy 10b.

3. FC Lvi 9b.

4. Kokosáci 8b.

C) Liga ročník 2009 II.

1. Minecraft 14b. -> FINÁLE!!!

2. Matematici 14b.

3. AC Krávy 6b.

4. Nike 6b.

D) Liga ročník 2008 I.

1. Nejhájepool 08 17b. -> FINÁLE!!!

2. Banáni 15b.

3. Slavia 12b.

4. Lamy 9b.

5. Konzervy 7b.

E) Liga ročník 2008 II.

1. Sparťani 14b.-> FINÁLE!!!

2. JuBro 14b.

3. Slávisti 13b.

4. McCitróni 11b.

5. Microsoft 8b.

F) Liga ročník 2007

1. Bohemians 15b. -> FINÁLE!!!

2. Hofigang 14b.

3. Halkovci 11b.

4. Meflouni 11b.

5. PSG 9b.

G) Liga ročník 2006

1. Něco Originálního 19b. -> FINÁLE!!!

2. Bohemáci 17b.

3. Sorry Jako 16b.

4. Blue Flamingos 13b.

5. Lol Masteři 10b.

6. Dycky Draci 10b.

H) Liga ročník 2005+2006

1. Slávisti 9b. -> FINÁLE!!!

2. Kutilové 8b.

3. Error 7b.


čtvrtek 13.6.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 397

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

22.1.2020, 15:30, Háje UMT.
FC Háje B – FC Háje
Turnaj
25.1.2020, 08:00, Ďáblice
SK Ďáblice – FC Háje
Mladší žáci A (2007)
25.1.2020, 08:30, Háje UMT.
FC Háje B – Vyžlovka
Turnaj
25.1.2020, 08:30, Xaverov UMT.
FC Háje – Sparta Praha
Mladší žáci B (2008)
25.1.2020, 09:00, Schulhoffova UMT.
FC Háje – Braník dívky
Starší přípravka A (2009)
25.1.2020, 10:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka A (2011)
25.1.2020, 10:30, Schulhoffova UMT.
FC Háje – FC Háje B
Mladší přípravka B (2012)
25.1.2020, 11:20, Kolovraty
FC Háje – Vyžlovka
Starší přípravka A (2009)
25.1.2020, 13:00, Braník
Braník – FC Háje
Muži A
25.1.2020, 13:15, Háje UMT.
Dolní Chabry – FC Háje
Turnaj
25.1.2020, 14:00, Junior Strašnice
Poděbrady – FC Háje
Starší žáci A (2005)
26.1.2020, 09:00, Sportovní hala Jedenáctka
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka A (2013)
26.1.2020, 10:05, Háje UMT.
FC Háje B – Vestec
Turnaj
26.1.2020, 13:00, Sportovní hala Jedenáctka
FC Háje – Turnaj
Předpřípravka B (2014)
26.1.2020, 13:15, Háje UMT.
Zbraslav – FC Háje
Turnaj
26.1.2020, 17:00, Loko Vltavín
Loko Vltavín – FC Háje
Starší žáci B (2006)
28.1.2020, 15:45, Háje UMT.
FC Háje – Tempo
Mladší přípravka A (2011)