Předpřípravka B

Háje Cup ročník 2011

Háje Cup ročník 2011
Sobota 18. 2. 2017 se zapíše do historie některých fotbalistů jako první turnaj s prvním gólem a první medailí.

Na turnaji Háje Cup, pořádaném naším klubem v hale na Květňáku, se v sobotu představilo 16 družstev s nejmenšími hráčkami a hráči předpřípravkového ročníku 2011.

Bylo k vidění mnoho skvělých výkonů, individuálních i týmových, ale nejdůležitější bylo, že všichni se snažili, hráli a padalo velké množství gólů.

Naše domácí týmy Koníci, Oslíci, Sloníci a Tygříci Háje překvapily, protože to pro ně byl první velký turnaj a nasazení bylo někdy až neuvěřitelně urputné.

Nesmíme opomenout ani dva týmy partnerské mateřské školky Drabíkovky, které zde nebyly do počtu, ale naopak si zaslouží velkou pochvalu.

I ostatní mužstva si mohla vychutnat potlesk rodičů a diváků, kteří po celou dobu fandili a hlasitě podporovali fotbalisty na hrací ploše.

A na závěr přišlo i něco hmatatelného na památku, všichni si společně s velkým úsměvem odnášeli zlatou medaili, která bude krásnou vzpomínkou na turnaj, kde se všichni bavili hrou a ukázali, že budoucnost fotbalu bude patřit právě jim.

Hráči Háje ročník 2011: Adam Amin, Klárka Bartošová, Dan Bohdal, Prokop Dolanský, David Dražan, Lukáš Herzer, Lukáš Hrubý, Adam Kokrda, Vojta Krámek, Fíla Martiník, Matěj Materne, Míša Medvec, Víťa Mrzena, Eda Pacák, Kája Uhlíř, Šimon Valo, Kraštof Vlach, Maks Voznyy


úterý 21.2.2017 | Matěj Soucha | Přečteno: 2112

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

26.7.2020, 18:00, Slivenec
Slivenec – FC Háje
Muži A