FC Háje

Hájecký orientační běh pro dobrou věc

Hájecký orientační běh pro dobrou věc
Na fotbalových zápasech se sejít nemůžeme, ale zaběhat si v hostivařském lesoparku a podpořit při tom dobrou věc je možné!
Načítám přehrávač...

Háječtí trenéři Matěj Soucha a Mikuláš Zbořil pro vás postavili orientační běh v hostivařském lesoparku.

Cíl jejich činnosti byl jednoduchý. Rozhýbat co nejvíce dětí a dospělých na Jižním Městě, užít si u pohybu nějakou tu legraci a vše podtrhnout možností přispět na dobrou věc!

K tomu, abyste si mohli zaběhnout orientační běh potřebujete následující:

  • Sportovní běžecké oblečení
  • V mobilu staženou aplikaci iorienteering
  • Mapu s umístěním kontrolek
  • Nadšení a dobrou náladu

Mapu s umístěním kontrolek dostali hlavní trenéři všech hájeckých mužstev do emailu. Věříme, že je svým svěřencům, potažmo jejich rodičům rozeslali.

Pokud nejste hájeckým členem, nebo se k vám mapa z jiného důvodu nedostala a chcete si orientační běh zaběhnout, zašlete email s žádostí o mapu na adresu mikulaszboril@gmail.com

Start, cíl a všechny kontrolky jsou QR kódy na oranžovo bílém pozadí. V aplikaci iorienteering zvolíte před vyběhnutím "load an event" -> "scan setup QR code" a načtete setup QR kód, který je umístěn na mapě. Do aplikace se vám načte náš orientační běh. Další práce s aplikací je velmi intuitivní. Po načtení QR kódu na startu běhu se vám spustí hodinový limit na uběhnutí orienťáku. Dále je čistě na vás, v jakém pořadí budete kontrolky hledat a načítat jejich QR kódy. Po načtení QR kódů v cíli se vám čas zastaví (kdybyste překročili hodinový limit, nic se neděje).

Pokud najdete a načtete všech 11 kontrol, nasbíráte za náš orientační běh 110 bodů. Dále samozřejmě čím lepší čas, tím lépe. Celková délka běhu je cca 4-5km.

Pokud se v aplikaci zaregistrujete, můžete i sledovat, jak se vedlo jiným závodníkům a jak si v porovnání s nimi stojíte.

V cíli navíc naleznete informace o dobročinném podtextu této akce! (můžete si je přečíst i ZDE)

Pevně věříme, že se nám podaří u co možná nejvíce účastníku naplnit všechny tři cíle této akce:

  • Sportovní výkon
  • Zábava
  • Přispění a pomoc dobré věci

Budeme moc rádi, když s námi budete přímo z běhu sdílet různé foto, či video záběry. Příspěvky můžete zasílat na adresu mikulaszboril@gmail.com, či na náš facebook nebo instagram. Dále můžete příspěvky sdílet a označit náš klub nebo přidat #fchaje #pomahamesestrickam #behprodobrouvec.

Pokud nebude nějaká kontrolka nikde k nalezení, či ji najdete poškozenou, dejte nám prosím vědět na již dvakrát zmíněnou emailovou adresu. Rádi ji pro vás a další běžce opravíme. Dále by běh měl být běžen maximálně po dvojicích, vyjma skupin tvořených z rodinných příslušníků či příslušníků jedné domácnosti.


úterý 26.1.2021 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 904

Další články