Starší žáci B

Hodnocení podzimu - starší žáci B

Starší žáci B se po roce opět vrátili na velké hřiště. Přestože jsou o rok mladší a byli nasazeni do 1. třídy, drží se mimo sestupové pozice. Tým na podzim převzalo nové trio trenérů pánové Martin Brož, Jarda Nerad a Ilja Němeček.

1) Zhodnocení podzimu

Mužstvo starších žáků „B“ bylo během podzimu skladbou tří ročníků (1998, 1999 a 2000). Základ se tvořil prakticky po celou podzimní část a většina kluků si prošla ve hře všemi posty. Hodnocení je spíše kladné a to i přes počáteční herní rozpaky, které lze přičíst i k přechodu z malého hřiště na standardní hrací plochu.

2) Nejlepší zápas + nejhezčí moment

Střelecky nám nejvíce vyšel domácí zápas se Sokolem Řepy. Vydatnou pomocí byli v tomto zápase kluci z „A“, ale gólově se neztratili ani naši střelci. Za jeden z nejpovedenějších zápasů, z hlediska předvedené hry byl zápas na Dukle. Kluci dlouho drželi s favoritem krok a i přes prohru jsme byli s předvedenou hrou spokojeni.

3) Nejhorší zápas + nejslabší moment (chvíle, situace)

Slabší začátky zápasů nás potom stojí mnoho sil o vyrovnání se soupeřovou hrou. Časté jsou bohužel i herní výkyvy jednotlivců, které sráží herní nasazení ostatních hráčů. Nejhorší výkon jsme předvedli s mužstvem Motorletu. Ač byli jeho hráči ligové kategorie, chybělo nám právě větší nasazení jednotlivců a týmová spolupráce.

4) Spokojenost s herním výkonem

Herně i fyzicky jsou v mužstvu mezi hráči velké rozdíly, ale snaha o zlepšení je vidět na většině z nich. Bohužel je potřeba tuto snahu předvést nejen při zápase, ale začít je třeba prvořadně na tréninku. Právě v tréninkové píli máme největší rezervy.

Z poloviny je mužstvo tvořeno hráči ročníku 2000, kteří mají o víkendu ještě povinnosti v mužstvu mladších žáků. Ač se snažíme kluky pravidelně prostřídat, do určité míry i tento fakt ovlivňuje naše herní výkony.

5) Spokojenost s umístěním

Po polovině soutěže máme 10 bodů a nejsme na sestupových příčkách, což lze vzhledem k tomu, že se mužstvo teprve vytváří, považovat za mírný úspěch.

6) Plán na zimu – co zlepšit, náplň tréninků, na co se zaměřit, čeho se účastníte (zimní liga, turnaje)

V zimní přípravě se společný tým 1999 a 2000 bude soustředit na zlepšení individuální techniky hráčů a zlepšení fyzické kondice. Tým se zúčastní zimní ligy.

úterý 15.1.2013 | Jaroslav Nerad | Přečteno: 2490