Předpřípravka B

Hodnocení sezóny - Předpřípravka 2011

Hodnocení sezóny - Předpřípravka 2011
Nejmladším ročníkem na Hájích je předpřípravka B. Pro děti ročníku 2011 jsou to první čtyři měsíce jejich fotbalové kapitoly. A jak to zvládají?
  • 1) Zhodnocení podzimu

K ročníku 2011 jsem přišel jako hlavní trenér před začátkem této sezóny, hodně času zabralo seznámení s dětmi, zejména zapamatování si jmen. Dalším důležitým úkolem bylo vytvoření trenérského kolektivu, který je v současné době tříčlenný (Filip Černík, Pavel Souček a Matěj Soucha).

  • 2) Nejlepší zápas + nejhezčí moment

Zatím jsme neodehráli žádný zápas proti jinému soupeři, ale na trénincích již mnoho utkání mělo ten správný náboj, kdy jsou všechny děti v pohybu a jsou vtaženy do hry. Zejména zarputilost a snaha dostat míč do brány je krásná a ještě krásnější je následná radost z gólu, a tak by to mělo být.

  • 3) Nejhorší zápas + nejslabší moment (chvíle, situace)

Každý má jednou za čas slabší chvilku, ale vždy mi přijde, že na tréninku se vytvoří tak pozitivní atmosféra, že to všechny vtáhne, a i když se někomu nechce trénovat, tak nakonec stejně podlehne. A díky té kladné energii všichni z tréninku odchází s úsměvem a dobře naladěni.

  • 4) Spokojenost s herním výkonem

Herní výkon se u takto malých dětí hodnotit nedá, ale musím říct, že již po několika trénincích jsme rozpoznali několik hájeckých nadějí a doufám, že se k těmto „nastartovanějším“ klukům budou přidávat další, kteří vytvoří nejen fotbalově kvalitní mužstvo, ale hlavně vynikající partu kamarádů, kteří i s rodiči potáhnou za jeden provaz.

  • 5) Plán na zimu – co zlepšit, náplň tréninků, na co se zaměřit, čeho se účastníte (zimní liga, turnaje)

V zimním období máme tréninky dvakrát týdně v tělocvičnách, kde se zaměřujeme na základní pohybové dovednosti (gymnastika, obratnost, koordinace), práci s míčem, ale hodně hrajeme fotbálek 3 na 3. Do konce března máme naplánovaných několik turnajů, budeme se snažit, aby si všichni zahráli.


pondělí 12.12.2016 | Matěj Soucha | Přečteno: 1576

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

26.7.2020, 18:00, Slivenec
Slivenec – FC Háje
Muži A