FC Háje

Jihovýchodní liga - Jaro 2024

Jihovýchodní liga - Jaro 2024
Jarní část sezóny zahájíme dosud nejvyšším počtem účastníků

Od dubna se k již zahájeným soutěžím PFS přidá i námi organizovaná soutěž Jihovýchodní liga společně s nově fungující Severozápadní ligou. Již několik let fungující JVL nově doplňuje, na základě podnětu od Unionu Břevnov a zájmu klubů ze severozápadní části Prahy, Severozápadní liga.

Díky stálému fungování JVL a šíření myšlenky, na základě které vznikla, se daří získávat další zájemce o účast v ní. Rozšířením takřka po celé Praze se podařilo zajistit další nové účastníky a všem hráčům a hráčkám tak zajistit ještě více možností pro jejich rozvoj. Jarní části obou soutěží se bude účastnit celkem 27 týmů ve třech věkových kategoriích, celkově půjde o zapojení více jak 250 dětí.

---

Účastníci mladších žáků:

Skupina západ: Union Břevnov S, Union Břevnov M, Nebušice, SK Čechie Smíchov, Březiněves

Skupina západ: SK Hostivař, Zvole, FK Horní Měcholupy, Vyšehrad, Prague Raptors SK Újezd P4

Účastníci starších přípravek:

Skupina východ: FC Háje JM 2014, Xaverov 2014, Sokol Zvole, ELFA, Dolní Břežany, Sokol Čestlice

Skupina západ: TJ Březiněves, SK Čechie Smíchov, Nebušice, Braník dívky, Slavoj Podolí

Účastníci mladších přípravek:

FC Háje JM 2016, TJ Sokol Stodůlky, Chodov JM, Kolovraty, ELFA, Sokol Čestlice


pátek 5.4.2024 | Klub | Přečteno: 511

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

29.5.2024, 15:00, Háje T.
FC Háje – Dukla JM
Starší přípravka A (2013)
29.5.2024, 15:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Vyšehrad
Starší žáci A (2009)
29.5.2024, 16:00, Admira UMT.
Admira – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
29.5.2024, 16:00, Admira UMT.
Admira – FC Háje
Mladší přípravka A (2015)
29.5.2024, 16:45, Háje T.
FC Háje – Dukla JM
Starší přípravka B (2014)
29.5.2024, 17:30, Nad Přehradou T.
FC Háje – Vyšehrad
Starší žáci B (2010)
29.5.2024, 18:00, Královice T.
Královice – FC Háje
Mladší žáci B (2012)
1.6.2024, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Vršovice
Starší přípravka A (2013)
1.6.2024, 08:30, Háje UMT.
FC Háje – Čestlice
Starší přípravka B (2014)
1.6.2024, 09:00, Germany Cup
Turnaj – FC Háje
Starší žáci B (2010)
1.6.2024, 09:00, Germany Cup
Turnaj – FC Háje
Starší žáci A (2009)
1.6.2024, 10:30, Háje T.
FC Háje – Stodůlky
Starší dorost
1.6.2024, 12:30, Eden T.
Turnaj – FC Háje
Předpřípravka A (2017)
1.6.2024, 13:00, Háje UMT.
FC Háje – Bohnice
Mladší dorost B
1.6.2024, 13:00, Stodůlky UMT.
Stodůlky – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)
1.6.2024, 13:00, Germany Cup
Turnaj – FC Háje
Mladší žáci A (2011)
2.6.2024, 09:00, Střešovice UMT.
Střešovice – FC Háje
Mladší přípravka B (2016)