Mladší žáci C

Konfrontace mezi hájeckými žáky

Po návratu z jarních prázdnin měli za sebou kluci tři tréninky a na sobotu jsme jim domluvili vzájemné utkání.

K zápasu nastoupili háječtí hráči ročníku 2006 a 2005 a sehráli celkem tři třetiny. V tomto modelovém utkání měli trenéři možnost hru zastavit a zaměřovat klukům pozornost pozornost. Zápas nabídl hlavně srovnání obou týmů, které pomohlo jak hráčům v poli, tak i trenérům.

O tomto víkendu již obě družstva odehrají utkání v rámci zimních lig, tak uvidíme, zda jim tato konfrontace k něčemu pomůže.

Do zápasu nastoupili: Brunovský,Brychta, Janovský, Eliáš, Erdinger, Kamarád, Knot, Leipold, Petr, Rotari, Rotari, Písař, Ticháček, Vagenknecht, Žáček, Bartoš David, Borkovec, Dovhanyč, Holý, Papež, Průša, Stránský, Štěpánek, Zlatník.

pátek 1.3.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 741