Mladší dorost

Mladší dorost A - Klánovice 4:1 (3:0)

Domácí zápas s Klánovicemi jsme odehráli na umělce v neděli odpoledne. Museli jsme opět do červených dresů, stejně jako v minulém domácím zápase.

Do utkání jsme vstoupili s cílem být aktivní a tlačit se do zakončení. Ze začátku jsme měli několik šancí, které soupeř zneškodnil. Až v 19. min. se zadařilo. Zelinka z pravé strany dlouhým balónem nachází napravo hrajícího Rossmanna, ten si balón posunuje a střelou překonává brankáře hostů. Hra pokračuje naší převahou a přicházejí další šance. Po asi deseti minutách se odražený balón dostal k Šejnostovi, který si ho připravil na levačku a pěknou střelu opřel o břevno. Dobře postavený Rossmann uklízí do odkryté branky. Vzápětí se mění skóre do třetice. Na centr z levé strany si nabíhá Rašplička a bez přípravy zvyšuje na poločasových 3 : 0. Klánovice se v prvním dějství k ničemu podstatnému nedostaly.

Druhý poločas začínáme ospale. Soupeř zlepšil pohyb, začalo se mu dařit přerušovat naší rozehrávku. Ve 46. min. ztrácí Zelinka na polovině hrací plochy. Míč získal hostující útočník. Sprintem přes polovičku hřiště se dostal před našeho gólmana a snižil na 3 : 1. Po další naší chybě se opět soupeř řítil sám na našeho gólmana. Tentokrát ho brankář Dupal skórovat nenechal. Tato šance nám všem ukázala, že není ještě nic rozhodnuto. Abychom ponechali všechny body doma, museli jsme přidat. 15. min. před koncem zápasu se prosazuje Šejnost. Střelou k tyči navyšuje na konečných 4 : 1.