Muži B

Muži B: Hodnocení podzimu 2019

Muži B: Hodnocení podzimu 2019
Hodnocení mužů B.

1) Zhodnocení podzimu

Hájecké muže B zužují již tradiční problémy. Nízká tréninková a zápasová docházka, zranění, nestálá základní jedenáctka a z toho pramenící nevyrovnané výkony. Problémy s personálním obsazením často řeší pomoc dorostu. Každému dorostenci, který si v rámci svého nabytého fotbalového víkendu našel čas na zápas mužů, děkujeme!

2) Nejlepší zápas + nejhezčí moment

Co se týče nejlepšího výkonu a tedy i zápasu napadá mě utkání proti ČAFC B. Zde jsme předvedli pěkný bojovný výkon, který byl po zásluze odměněn vítězstvím. Pokud bychom šli do každého utkání v takovém nastavení bojovnosti, bodů bychom sbírali více.

Nejhezčím momentem mě pak napadá neuvěřitelný obrat v domácím klání s týmem Union Strašnice. O půli jsme vedli 2:1, ale špatným a odevzdaným výkonem v druhém poločase jsme dovolili soupeři stav obrátit na 2:3. Vše se zdálo ztraceno. V 83.minutě však po individuální akci srovnal Shuyto a v 90.minutě Špinka krásným volejem rozhodl, že tři body zůstanou doma. Úžasná euforie!

3) Nejhorší zápas + nejslabší moment

Zde toho máme více. Výsledkově se jako nejhorší jeví utkání s Třeboradicemi B (prohra 7:0) a Újezdem P4 B (prohra 10:0). Ani na jednom z těchto utkání jsem osobně nebyl, ale soudě dle výsledků a referencí spoluhráčů nešlo o vydařené zápasy.

Nevydařených utkání však máme na svém kontě víc a často jde jen o nastavení mysli, se kterým do zápasu vstupujeme...

4) Spokojenost s herním výkonem

Po většinu času zůstává výkon za očekáváním. Vydařené zápasy ale hovoří o tom, že když se chce a každý na hřišti nechá duši, umíme hrát pohledně a k tomu umíme i bodovat.

5) Spokojenost s umístěním

Třináctá příčka z celkových šestnácti mančaftů nemůže být uspokojivá. Ideálem je hrát klidný střed tabulky. K tomu ale potřebujeme stabilnější výkony. Dále nám k tomu určitě dopomůžou plné bodové zisky v utkáních, ve kterých jsme mírnými favority. Zajímavostí totiž je, že ani proti jednomu z celků, které jsou v tabulce pod námi, jsme nedokázali naplno bodovat. Těmito bodovými ztrátami se sami pasujeme do role týmu, který bojuje o záchranu... A to není cílem žádného mužstva.

6) Plán na zimní přípravu

Stejně jako v minulém roce si naše muže přes zimu vezme vždy jednou týdně do parády Kristýna Špinková. Její footballaerobic a cviky k posílení středu těla budou jednou z hlavních porcí k nabytí fyzické kondice. K lepší kondičce potom určitě přispějí i tradiční běhy kolem přehrady, na které se všichni náležitě těší.

7) Závěr

Závěrem všem přeji příjemné a klidné prožití svátků a mnoho štěstí a hlavně zdraví do nového roku!


neděle 22.12.2019 | Mikuláš Zbořil | Přečteno: 724

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

26.7.2020, 18:00, Slivenec
Slivenec – FC Háje
Muži A