Mladší žáci B

PSK Union - Mladší žáci B 2 : 8 ( 2 : 4 )

V sobotu po poledni nás čekal zápas na PSK Unionu. Hrálo se na trávě. Náš golman Vojta byl na školní akci. Pomohl nám Fíla Kincl, jenž odehrál  svůj zápas už brzo ráno. Tím mu děkuji za pomoc.

Do vedení jdeme už ve třetí minutě, kdy se po rohu trefuje Hakl 0:1. Poté soupeře tlačíme a máme několik šancí. Většinou v bráně "překážel" domácí brankář. Z jednoho protiútoku nám domácí orazili tyč. V 16.min. se v závaru před domácí bránou nejlépe zorientoval Šumi a zvyšuje na 0:2. Ve 24.min. nás po chybě obrany soupeř trestá snížením na 1:2. Za další tři minuty při našem útoku najde Šumi Uhmana a ten zvyšuje na 1:3. Hra se poté převaluje na obě strany. Ve 32.min. je Fíla hodně od branky, čehož si domácí útočník všimne a pěkným lobem ho přehodí 2:3. Následně se z rozehrávky dostaneme před brankáře a Uhman ho ze střední vzdálenosti prostřelí na 2:4. Do půle se už nic podstatného neděje.

Ve druhé půli se PSK snažil výsledek zvrátit. Tlačil nás a měl několik šancí. Ve 20.min. ovšem kope Dutko roh a Uhmič hlavou odskakuje na 2:5. Poté Šumi najde ze strany Uhmiče , který se opět nemýlí 2:6. Po další rozhrávce opět zatlačíme domácí. Šumi z levé strany trefuje břevno a Dutko doráží na 2:7.  Naposled se výsledek mění těsně před koncem. Lebeda zatáhne po straně, střílí před bránu a Hůlka doráží na konečných 2:8.

Dnešní zápas kluci vyhráli. I přes 8 branek mám ale pocit , že nevypotili 100%. Určitě tam nějaká rezerva ještě byla. Je to ovšem pouze můj subjektivní názor. Na druhou stranu musím říct , že kluci jdou pod vedením trenéra Krbušíka stále fotbalově nahoru.