Starší žáci B

Ročník 2005: Hodnocení jara 2019

Ročník 2005: Hodnocení jara 2019
Jak se klukům z ročníku 2005 vydařila první sezóna na velkém hřišti?

1) Zhodnocení jara

Před jarní částí nás čekala generálka v podobě dvou zimních lig, jedné hrané na Junioru a druhé na Hájích. V obou jsme si vedli velmi dobře a cítili, že by nás tyto zápasy mohli dobře nakopnout do startu soutěží. Ovšem jaro v soutěžích nebylo takové, jaké jsme si představovali. Kolikrát hrajeme vyrovnané pasáže proti nejsilnějším týmům, jsme i herně lepšími, ale sráží nás lehce obdržené branky a námi neproměněné šance. Po celé jaro nás navíc trápila marodka. Kluci ale obrovským způsobem herně vyspěli a tvoří výborný kolektiv.

2) Nejlepší zápas + nejhezčí moment

Nejlepší výkon jsme předvedli na konci sezóny, kdy nás čekal turnaj v Barceloně. Do turnaje jsme vstupovali s velkou neznámou a nevěděli, co od zahraničních týmů čekat a jakou hrou se budou prezentovat. Na velmi malých hřištích jsme ale předváděli skvělé výkony a vybojovali si přes těžké soupeře cestu až do finále. V něm už jsme i smolně nestačili na tým z Francie a o jednu branku prohráli, i když za výkon a nasazení bychom si možná zasloužili víc, i tak nám bylo odměnou krásné druhé místo a plno krásných zážitků.

3) Nejhorší zápas + nejslabší moment (chvíle, situace)

Jednoznačně zápas proti týmu Neratovice-Byškovice, kdy jsme na podzim tento tým s přehledem porazili, ovšem v odvetě na soupeřově hřišti jsme podali tristní výkon. Nedařilo se nám a spíše jsme se nedůsledností a chybami porazili sami.

4) Spokojenost s herním výkonem

Máme výborný tým, který tvoří skvělou partu. Každý hráč udělal větší či menší pokrok, základem je ale tým a ten se za tuto sezónu posunul o obrovský krok kupředu. Hrajeme dle našeho hodnocení i často názorů soupeřů dobrý fotbal a je jen potřeba neustále na sobě pracovat a chuť se zlepšovat.

5) Spokojenost s umístěním

Bohužel se nám nepovedlo se v obou soutěžích posunout do vyšších pater tabulky. Hlavní je ale herní výkon, ten byl až na drobné výkyvy dobrý. Zároveň, i když se nám tolik nedařilo proměňování šancí, máme v divizní tabulce střelců dva zástupce v top 10, jednoho dokonce na fantastickém druhém místě, což jsou skvělé úspěchy.

6) Plán na letní přípravu – co zlepšit, náplň tréninků, na co se zaměřit

Hráči si teď hlavně musí odpočinout a nabrat síly, do startu nové sezóny, která bude nesmírně důležitá.

Plán je se připravit co nejlépe, od nás trenérů dostanou maximální podporu a je na hráčích aby předváděli maximum v trénincích, protože pak se tato snaha projeví i v zápasech.

7) Závěr

Závěrem bych poděkoval všem hráčům, rodičům, fanouškům, trenérům a klubu za skvělou spolupráci, díky moc. Užijte si léto a těšíme se na příští sezónu.


pátek 28.6.2019 | Vladislav Volf | Přečteno: 1063

Další články


Rozpis zápasů / Výsledky

26.7.2020, 18:00, Slivenec
Slivenec – FC Háje
Muži A