Mladší žáci A

Ročník 2006: Hodnocení jara 2019

Ročník 2006: Hodnocení jara 2019
Jaké změny čekají na ročník 2006?

1)Zhodnocení jara

Po vydařené zimní přípravě, kdy jsme domácí turnaj vyhráli a na Xaverově obsadili 2. místo, jsme se na jaro velmi těšili. Bohužel nás v prvních kolech tížila marodka, i tak jsme v zápasech dokázali držet krok se silnými soupeři. Když porovnám náš první půlrok v lize žáků a závěr po dvou letech, vidím velký posun. S většinou týmů jsme na jaře dokázali hrát vyrovnanou partii. Během dvou let jsme ligu odehráli s většinou odchovanců ( tým doplnili pouze 3 hráči z jiných klubů ), což je úžasné a jen to potvrzuje výbornou práci s mládeží na Hájích.

V pražské soutěži jsme po velmi dobrém podzimu dokázali odehrát ještě lepší jaro. Během celé jarní části jsme předváděli velmi útočnou hru. Velkou podporu nám dávali také diváci (rodiče), kteří byli naším „devátým“ hráčem. I díky této podpoře jsme na jaře neprohráli žádný zápas a nakonec celou soutěž vyhráli!!

2)Nejlepší zápas + nejhezčí moment (chvíle, situace)

Krásných momentů během jara bylo plno, ale asi nejvydařenější utkání v lize, jsme odehráli ve Střešovicích, kde jsme vstřelili parádních 20 gólů. V pražské soutěži to byl rozhodně poslední zápas v Cholupicích, kdy jsme věděli, že jedině vítězství, nám zaručí vítězství v soutěži. Paradoxně byli kluci uvolnění a utkání si po celou dobu užívali, přispělo k tomu i prostředí, neboť jak naši rodiče, tak domácí skvěle fandili.

3)Nejhorší zápas + nejslabší moment (chvíle, situace)

Samozřejmě jsme na jaře zažívali i těžší chvíle, neboť soupeři měli velikou kvalitu. Nejméně vydařené utkání v lize se odehrálo v Jablonci, kdy jsme s trenéry nebyli spokojeni s přístupem hráčů. Ovšem, i taková zkušenost je někdy třeba a reakce kluků ve zbytku sezóny byla pozitivní a v dalších zápasech jsme opět hráli s chutí. V pražské soutěži jsme se na jaře potýkali pouze s pasivní hrou v prvních poločasech, kdy jsme ve druhé půli museli zápasy otáčet.

4)Spokojenost s herním výkonem

Jak jsem popsal již v úvodu, na klucích je vidět velký posun a herní výkon týmu či jednotlivců to na jaře jenom potvrzoval.

5)Spokojenost s umístěním

Po celou dobu byl pro nás důležitější herní vývoj než výsledky či umístění. Když hrajete dobře a věci se daří, podepíše se to samozřejmě, jak na výsledcích, tak i na pořadí v tabulce. S jarem jsme spokojení, v lize jsme odehráli spoustu vyrovnaných zápasů a přibyly i výhry. V pražské soutěži nakonec úspěšnou sezónu potvrzuje 1. místo.

6)Plány do další sezóny

U ročníku 2006 nastanou nyní větší změny. Já společně s trenérem Filipem Černíkem u týmu končíme a novými trenéry budou od nové sezóny Petr Mathauser, Ondřej Machač a Martin Holý. Kluky čeká také přechod do starších žáků a hra 10+1. Věřím, že si vše dobře sedne a kluci budou v příští sezoně úspěšní.

Za celý realizační tým bych rád poděkoval hlavně klukům, za to jaká skvělá parta jsou a jak skvěle po celou dobu fungovali. Velké poděkování také patří rodičům, kteří své děti takto podporují a s námi trenéry perfektně spolupracují. Všem přeji krásné léto a úspěšný start do nové sezóny. 


čtvrtek 27.6.2019 | Jan Špinka | Přečteno: 1314

Další články